DrTuning - firma z Czosnowa

DrTuning - firma z Czosnowa

18 Lut 2015, 16:01

napiszę Wam bo ostatnio odwiedziłem zakład z czosnowa i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Trafiłem tam bo kumpel swoje auto tam podrasowaywał a jak sie moim przejechał to stwierdził że szkoda że nie jezdzi bo fajne jest ;) moje audi c4 pojechało zatem na hamownie a potem podpinali jakiś komputer tam:) kumpel strasznie zajarany – ja tam z tych cyferek za wiele nie kojarze ale najwazniejsze dla mnie że czuję ze naprawde szybciej jakoś chodzi ta fura :) zbiera się lepiej no i te obroty jakoś jakby więcej mocy dawały hehe. Zdecydowanie polecam bo usługa nie była jakoś strasznie droga a różnica jest zecydowanie odczuwalna!
dwalaszek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Audi C4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla Wodorowa ciężarówka vs. ciężarówka z silnikiem Diesla
    Toyota pracuje nad pojazdami na wodorowe ogniwa paliwowe od 20 lat. Program rozwojowy przyspieszył w 2014 roku, kiedy na rynku zadebiutowała Toyota Mirai. Potem przyszedł czas na wodorowe autobusy i wózki widłowe, ...
    [B] Abarth Grande Punto / Corsa D OPC / Clio III RS / Ibiza III Cupra [B] Abarth Grande Punto / Corsa D OPC / Clio III RS / Ibiza III Cupra
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hot-hatch segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 170KM - manualna skrzynia biegów - modele z okolic 2007 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Abarth Grande Punto 1,4 T-Jet - ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Symulator jazdy Formuła 1
      Wyprawa do Moab 2012, 77
      Mercedes Klasa E, przód
      Kierowca Grave Digger ze swoim Monster Truckiem