DrTuning - firma z Czosnowa

DrTuning - firma z Czosnowa

18 Lut 2015, 15:01

napiszę Wam bo ostatnio odwiedziłem zakład z czosnowa i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Trafiłem tam bo kumpel swoje auto tam podrasowaywał a jak sie moim przejechał to stwierdził że szkoda że nie jezdzi bo fajne jest ;) moje audi c4 pojechało zatem na hamownie a potem podpinali jakiś komputer tam:) kumpel strasznie zajarany – ja tam z tych cyferek za wiele nie kojarze ale najwazniejsze dla mnie że czuję ze naprawde szybciej jakoś chodzi ta fura :) zbiera się lepiej no i te obroty jakoś jakby więcej mocy dawały hehe. Zdecydowanie polecam bo usługa nie była jakoś strasznie droga a różnica jest zecydowanie odczuwalna!
dwalaszek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Audi C4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

11. zlot Master Truck - Opole 2015 11. zlot Master Truck - Opole 2015
    Z wielką radością ogłaszamy, że na tegorocznym zlocie Master Truck, ku wielkiej uciesze zgromadzonej publiczności, wśród wystawionych modeli ciężarówek obecny będzie też fiński "Highway Hero", bowiem swój ...
    Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca Mitsubishi Fuso, czyli drzewo wschodzącego słońca
    Na zaproszenie Mercedes-Benz Polska gościliśmy w Japonii. Głównym celem wyjazdu tam, oprócz odwiedzenia wystawy samochodów Tokyo Motor Show, była prezentacja firmy Mitsubishi Fuso Bus and Truck Corporation ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006