DrTuning - firma z Czosnowa

DrTuning - firma z Czosnowa

18 Lut 2015, 16:01

napiszę Wam bo ostatnio odwiedziłem zakład z czosnowa i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony. Trafiłem tam bo kumpel swoje auto tam podrasowaywał a jak sie moim przejechał to stwierdził że szkoda że nie jezdzi bo fajne jest ;) moje audi c4 pojechało zatem na hamownie a potem podpinali jakiś komputer tam:) kumpel strasznie zajarany – ja tam z tych cyferek za wiele nie kojarze ale najwazniejsze dla mnie że czuję ze naprawde szybciej jakoś chodzi ta fura :) zbiera się lepiej no i te obroty jakoś jakby więcej mocy dawały hehe. Zdecydowanie polecam bo usługa nie była jakoś strasznie droga a różnica jest zecydowanie odczuwalna!
dwalaszek
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Auto: Audi C4

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Amarok 4MOTION Volkswagen Amarok 4MOTION
    Amarok jest najmłodszym modelem marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Jego produkcja rozpoczęła się w 2010 roku w Argentynie, od maja 2012 roku samochód powstaje także w fabryce Volkswagena w Hanowerze. Dla Amaroka ...
    Audi A6 Hybrid Audi A6 Hybrid
    Hybrydowe Audi A6 to nowe oblicze limuzyny klasy business. Jego lekką karoserię osadzono na sportowym podwoziu. Wnętrze jest eleganckie i ergonomiczne, a kierowca i pasażerowie mają do dyspozycji wiele systemów wspomagających ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mazda CX-5 AWD, tył
      A6C5
      MEGANE II CC 2.0 16V 135PH
      SKODA Fabia Combi GreenLine 1.2 TDI,  Eco Flota Grupy Żywiec, 2