Duże zainteresowanie modelami SsangYonga

Duże zainteresowanie modelami SsangYonga

10 Lip 2015, 15:14

Ssangyong Motor informuje, że firma sprzedała w czerwcu 2015 r. 12.372 samochodów: 8.420 na rynku krajowym w Korei i 3.952 w eksporcie.

Dzięki dużej popularności nowego Tivoli sprzedaż utrzymała tendencje wzrostowe, po raz kolejny przekraczając liczbę 12 tysięcy, a na rynku koreańskim SsangYong utrzymał pozycję lidera w liczbie sprzedanych samochodów.

ImageTivoli, który okazał się sensacją na rynku kompaktowych SUV-ów, otwiera listę najpopularniejszych modeli, z wynikiem 6.039 sprzedanych sztuk, z czego nabywcę znalazło 3.630 sztuk Tivoli w Korei i 2.409 na pozostałych rynkach. To już trzeci miesiąc z rzędu, kiedy sprzedaż Tivoli przekracza 5 tysięcy sztuk i pierwszy raz od premiery w styczniu b.r., kiedy przekroczyła ona 6 tys. sztuk.

Dzięki takim wynikom Tivoli, SsangYong odnotował najlepszy wynik sprzedaży na rynku krajowym od 2005 roku, podczas gdy w porównaniu z rokiem ubiegłym wzrost sprzedaży kontynuując trend zwyżkowy wzrósł o 63,3%.

Tak duże zainteresowanie modelami SsangYonga, a także intensywna promocja Tivoli, także w wersji diesla, na rynkach strategicznych, w Europie i Chinach, przyczynia się do wzrostu eksportu.

ImageW tym celu SsangYong poczynając od maja b.r. organizuje w Europie oraz w Chinach szereg imprez promujących Tivoli, w tym m.in. uroczyste premiery oraz jazdy próbne w Tivoli we Włoszech, w Belgii oraz w Chinach.

POLECAMY Tivoli wzmacnia firmę SsangYong Motor

SsangYong planuje prowadzić bardziej intensywne działania w celu zwiększenia swojego udziału w światowym rynku kompaktowych SUV-ów w oparciu o wzbogaconą linię oferowanych aut, w tym dieslowską wersję Tivoli.
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 1992
Zdjęcia: 7369
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników! Gadżety motoryzacyjne dla aktywnych użytkowników!
  Rozpoczął się właśnie konkurs na aktywnych użytkowników. Każdy kto odwiedza nasze forum regularnie i wypowiada się na nim pisząc tematy, posty, komentarze pod zdjęciami, czy też zamieszcza same zdjęcia może wziąć w ...
  Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii Master Truck 2013 - najpiękniejsze ciężarówki z Finnlandii
  Firma Finnlines znowu wesprze swoją pomocą Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowanych MASTER TRUCK, który odbędzie się już po raz dziewiąty w Opolu. Tym razem impreza zaplanowana jest w dniach 19-20-21 ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti