Duży samochód dla kobiety

27 Lip 2016, 18:54

Hejo !

Jestem w trakcie szukania auta i okazuje się, że jestem w rozterce. :o

Jaki samochód polecacie do codziennych dojazdów ok. 100 km dziennie, na trasę mieszaną.
Dodatkowo samochód ma służyć również wyjazdom w dalekie trasy, wakacje, ferie, itp. :D

Ze względu na różną pogodę i nasze drogi myślę o automacie z napędem 4x4,ale słabo się orientuję jakie auta godne polecenia są na rynku. Oczywiście, samochód nie może palić jak smok (najlepiej benzyna z możliwością założenia gazu)

Chodzi mi o to aby auto było niezawodne i w razie czego trzymało się stabilnie drogi w zimowych warunkach.

Zastanawiałam się dotychczas nad BMW E60, Opel Antara, iiii? tu się kończy moja znajomość samochodów.

Są tu jacyś fachowcy, którzy polecą coś fajnego? :ok:

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę,

Aaaa, budżet jaki planuję przeznaczyć to 20 - 30 tyś.

Pozdrawiam
:mrgreen:
RinaEm
Nowicjusz
 
Posty: 8
Prawo jazdy: 28 05 2012
Auto: Audi a4
Silnik: 1.9 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna

27 Lip 2016, 19:15

W tym budżecie nie kupisz dobrego e60 ani Antary :) no i to dwa różne auta, więc nie da się ich porównać.
Ja bym tu widział Volvo XC70
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14058
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

27 Lip 2016, 19:43

Ja bym widział Honde CR-V. Volvo mocniejsze ale znacznie droższe w utrzymaniu.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2615
Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy: 27 02 2003
Auto: Superb
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Zimowe "must have" każdego kierowcy
    Kalendarzowa zima jeszcze przed nami, ale warunki atmosferyczne już teraz przypominają te zimowe. Dlatego zimowe opony, skrobaczka do szyb czy szczotka do odśnieżania to obowiązkowe elementy, które powinny znaleźć ...
    Kierowcy kontra dziurawe drogi
    Odwilż i wahania temperatur wyjątkowo sprzyjają powstawaniu ubytków w nawierzchni ulic. Uszkodzony asfalt, straszący głębszymi bądź płytszymi dziurami, to prawdziwe utrapienie kierowców o tej porze roku. Nieuważna ...