Dylemacik.............

Dylemacik.............

11 Sty 2007, 11:21

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Otoz planuje kupic sobie jakis nieduzy aktywny subwoofer do autka i zastanawiam sie nad dwoma. Oto one:

Blaupunkt THB 200A

Alpine SWD-1600

Mysle nad takimi albo podobnymi do tych, dlatego ze niestety bagaznik mi jest caly potrzebny do uzytku i raczej nie moge sobie pozwolic na wstawienie tam suba czy tuby wiec tego typu rozwiazanie tylko wchodzi w gre. Niestety w necie nie znalazlem za wiele na temat tych sprzetow. Jedynie na angielskiej stornie znalazlem recenzje o Alpine SWD-1600. Poza tym chce tez jak najmniej na to wydac bo mam niestety maly budzet do wykorzystania. Dlatego prosze o rade. Mozne znacie jakies inne subwoofery tego typu innych firm, ktore sa tansze a niewiele gorsze.
Z gory dziekuje za odpowiedzi. :)
(^_^)
Jedi
Nowicjusz

Miejscowość: Bydzia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji Sportowa Toyota Corolla - historia najmocniejszych wersji
    Kierowcy cenią ją za niezawodność i niskie koszty eksploatacji. Japoński kompaktowy samochód codziennego użytku, który zmotoryzował świat, ma już 51 lat. Na całym świecie sprzedano ponad 45 mln egzemplarzy. ...
    Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...

• Warto przeczytać
    • Próba zepchnięcia przeciwnika, Wrak Race
      Mazda CX-5, tył
      Car audio, video 2007
      Volkswagen Polo R WRC, przód