Dylemacik.............

Dylemacik.............

11 Sty 2007, 10:21

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Otoz planuje kupic sobie jakis nieduzy aktywny subwoofer do autka i zastanawiam sie nad dwoma. Oto one:

Blaupunkt THB 200A

Alpine SWD-1600

Mysle nad takimi albo podobnymi do tych, dlatego ze niestety bagaznik mi jest caly potrzebny do uzytku i raczej nie moge sobie pozwolic na wstawienie tam suba czy tuby wiec tego typu rozwiazanie tylko wchodzi w gre. Niestety w necie nie znalazlem za wiele na temat tych sprzetow. Jedynie na angielskiej stornie znalazlem recenzje o Alpine SWD-1600. Poza tym chce tez jak najmniej na to wydac bo mam niestety maly budzet do wykorzystania. Dlatego prosze o rade. Mozne znacie jakies inne subwoofery tego typu innych firm, ktore sa tansze a niewiele gorsze.
Z gory dziekuje za odpowiedzi. :)
(^_^)
Jedi
Nowicjusz

Miejscowość: Bydzia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Motor Show Awards 2016 zostały przyznane Motor Show Awards 2016 zostały przyznane
    Już po raz trzeci rozstrzygnięty został konkurs, w którego kapitule zasiadają znamienici polscy dziennikarze motoryzacyjni. Konkurs dość specyficzny, bo jedynym kryterium wyłonienia nagrody jest subiektywne spojrzenie, ...
    Jak powstają aluminiowe felgi? Jak powstają aluminiowe felgi?
    Koła należą do najbardziej obciążonych i nieustannie narażonych na uszkodzenia, a zarazem najważniejszych dla bezpieczeństwa elementów samochodu. Poniżej wyjasniamy, jak powstają lekkie i niezwykle wytrzymałe, aluminiowe ...

• Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili