Dylemacik.............

Dylemacik.............

11 Sty 2007, 10:21

Witam wszystkich. Mam pewien problem. Otoz planuje kupic sobie jakis nieduzy aktywny subwoofer do autka i zastanawiam sie nad dwoma. Oto one:

Blaupunkt THB 200A

Alpine SWD-1600

Mysle nad takimi albo podobnymi do tych, dlatego ze niestety bagaznik mi jest caly potrzebny do uzytku i raczej nie moge sobie pozwolic na wstawienie tam suba czy tuby wiec tego typu rozwiazanie tylko wchodzi w gre. Niestety w necie nie znalazlem za wiele na temat tych sprzetow. Jedynie na angielskiej stornie znalazlem recenzje o Alpine SWD-1600. Poza tym chce tez jak najmniej na to wydac bo mam niestety maly budzet do wykorzystania. Dlatego prosze o rade. Mozne znacie jakies inne subwoofery tego typu innych firm, ktore sa tansze a niewiele gorsze.
Z gory dziekuje za odpowiedzi. :)
(^_^)
Jedi
Nowicjusz

Miejscowość: Bydzia

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Volkswagen Tiguan GTE Active Concept Volkswagen Tiguan GTE Active Concept
    Stany Zjednoczone są największym rynkiem SUV-ów na świecie. Auta te, odznaczające się wszechstronnym zastosowaniem, bardzo dobrze pasują do amerykańskiego stylu życia. Podczas North American International Auto Show ...

• Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód