Dylemat , samochody dostawcze .

Dylemat , samochody dostawcze .

27 Wrz 2016, 16:14

Witam , mam dylemat co do kupna samochodu dostawczego, mianowicie: otwieram firmę w zakresie montażu okien i potrzebuje samochodu z paką, którym mógł bym bez problemu jezdzic za granice z pełnym ładunkiem .
Szukam samochodu do 35 tyś . Moją uwagę głównie przykuwa Ford Transit , na drugim miejscu jest według mnie Fiat Dukato , chciałbym wiedzieć jakiego silnika szukać , w Fordzie przeraża mnie jednostka TDCI, nie wiem jak się sprawuje , ale boje się , że stanę na autostradzie. :D Chciałbym rady , oraz znać wasze zdanie. Z góry dzięki...
GiMi
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 21 04 2015
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Ford Mondeo MK3
Silnik: 2.0 tddi
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

Re: Dylemat , samochody dostawcze .

27 Wrz 2016, 19:56

Poszukaj sobie mocniejszego silnika. Ja ostatnio jechałem załadowanym Vivaro 2.5cdti spalił 12litrów na 100km, ale leciałem srednio 150km/h.
W długie trasy przyda się moc.
noisy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 21
Miejscowość: Tomaszow
Prawo jazdy od: 27 02 2003
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: VW Passat
Silnik: 1.8T
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1998
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix Opel Mokka z bagażnikiem rowerowym FlexFix
    Opel Mokka to zupełnie nowy SUV który będzie dostępny ze zmodernizowanym bagażnikiem rowerowym FlexFix drugiej generacji, umożliwiającym przewożenie nawet trzech rowerów. Ulepszony system przewozu rowerów ...
    Jak powstają aluminiowe felgi? Jak powstają aluminiowe felgi?
    Koła należą do najbardziej obciążonych i nieustannie narażonych na uszkodzenia, a zarazem najważniejszych dla bezpieczeństwa elementów samochodu. Poniżej wyjasniamy, jak powstają lekkie i niezwykle wytrzymałe, aluminiowe ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Toyota i-Road, kierownica i licznik
      Samochody zdalnie sterowane
      Volvo V60, 2013
      Audi S3 Sportback 2.0 TFSI o mocy 300KM, konsola środkowa i drążek zmiany biegów