Dylematy zakupowe co wybrac??

Dylematy zakupowe co wybrac??

31 Sie 2016, 22:41

Witam. Mam problem z zakupem samochodu.

W zasadzie szukam auta do miasta , raczej małe przebiegi . Raz w roku wypad nad morze i ewentualnie do rodziny , dlatego tylko i wyłącznie benzyna . Szukam przede wszystkim 5 - drzwiowego ( fotelik ) . Budzet 10.000 zl ewentualnie moge dac wiecej. Na początku skłaniałem sie do wyboru AUDI A3 ale ciężko znalezc cos ciekawego i wartego uwagi.

Ostatnimi czasy wpadł mi w oko renault megane 2. Tylko opinie są o tym aucie co najmniej różne. Jak myślicie warto by było pojechać i obejrzeć te dwie meganki : [link wygasł]

[link wygasł]
radzio7717
Nowicjusz

Auto: BMW ?

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...
    YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy YUKÕ program car-sharingowy w Europie oferujący wyłącznie hybrydy
    YUKÕ to nowy program car-sharingowy Toyoty, którego flota składa się wyłącznie z samochodów z napędem hybrydowym. Jego pilotażowe wersje zostały uruchomione w Dublinie w Irlandii oraz w Forli we Włoszech. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autobus Policyjny, Autosan, Autobus specjalny
      Drift
      Mercedes Benz f700
      Opel Kadett II, 1938 rok, przód