Dyskusja o Starogardzie...

02 Gru 2013, 22:40

Kolego co się polecasz, mówisz że z pomorza ?? To może okolice Starogardu? Bardzo słynne okolice w Polsce, tam wszystkie auta mają "oryginalne" książki serwisowe, "pierwszych" właścicieli "Mały" nie cofany przebieg, zadbane i ładnie wyglądające auto w końcu się "myło" 2 tygodnie gdzieś w Niemczech podczas powodzi. Każdy element można sprawdzić czujnikiem lakieru i zero szpachli, tylko składany z 5 części.

Jeśli z tych okolic jesteś to faktycznie tam prawa serwisu i fabryki nie obowiązują tam wszystko rządzi się swoim prawem...
Mateusz0001
Nowicjusz
 
Posty: 31
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: AUDI
Silnik: 2.0 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

02 Gru 2013, 22:48

do Mateusz0001 tak żebyś wiedział ze Starogardu Gdańskiego i się wcale nie ukrywam bo nie mam czego ukrywać

może i masz rację co do handlarzy lecz nie wszyscy tacy są - weź sobie chłopie numer VIN ze zdjęcia z książki serwisowej zadzwoń do serwisu byle jakiego tam chcesz i się pytaj czy przebieg realny

jakbyś nie zauważył przedstawiam całą historię samochodu gdzie widać wszystko na zdjęciach - spoko zdjęcia też mam spreparowane :ok:

ponadto jeśli się nie interesujesz właścicieli możesz sprawdzić w briefie ilu ich było :) i czy nie była to firma
valia
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: FORD FOCUS mkII
Silnik: 1.6tdci
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

02 Gru 2013, 23:02

serwis też można oszukać, kupujesz auto z 500 000 tys na liczniku za 1 tys zł, cofasz licznik do 5 km, kupujesz czystą książkę za 50 zł pieczątkę za 20 zł jedziesz do serwisu wymieniasz pasek rozrządu w serwisie tam przy naprawie wbijają Ci przebieg obecny z auta 5 kilometrów i już jedziesz do polski z autem od pierwszego właściciela serwisowanym z książką z 5 km przebiegiem...

Ogólnie Pomorze nie takie małe, ale zauważ że od razu wyczaiłem z jakiego miasta pochodzisz. Jesteście niemal legendą w naszym województwie.
Mateusz0001
Nowicjusz
 
Posty: 31
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: AUDI
Silnik: 2.0 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

02 Gru 2013, 23:09

Mateusz0001 spoko może i legendą - nie stawiaj wszystkich ludzi pod jedną kreską bo nie wszyscy są jednakowi

proces o jakim ty mówisz może i jest praktykowany ale przy autach za cenę około 100tys zł

w autach za małe pieniądze takich rzeczy nie zrobisz bo zapłacisz więcej jak za auto

dodatkowo SERWIS widzi całą historię od początku zakupu auta każdą operację a nie tylko ostatni wpis więc jeśli masz znajomego w serwisie to Ci powie przebieg w 2011r miał 280tys a ostatni w 2013 miał 150tys coś tu nie gra - tylko komu chce się sprawdzać historię???

pozdrawiam
valia
Początkujący
Awatar użytkownika
 
Posty: 142
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: FORD FOCUS mkII
Silnik: 1.6tdci
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005

02 Gru 2013, 23:14

No może i masz trochę racji, że w aucie za 20 tys nie opłaca się za dużych przekrętów robić bo się czasami więcej wyda niż to warte, ale małe owszem. Ale z handlarzy nie spotkałem chyba ani jednego uczciwego i jak tu nie stawiać wszystkich pod jedną kreską.
Mateusz0001
Nowicjusz
 
Posty: 31
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: AUDI
Silnik: 2.0 TDI
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2004

03 Gru 2013, 15:42

koledzy jak chcecie sobie popisać to polecam PW bo o czym innym jest ten temat i o co innego pytałem;) a do co auta jestem zdecydowany na leona II, teraz tylko kwestia znalezienia odpowiedniego modelu
przemek123123
Nowicjusz
 
Posty: 11
Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Wiosna i więcej jednośladów na drogach
    Wiosenna pogoda sprzyja poruszaniu się po mieście jednośladem. Wyższe temperatury i słoneczna aura sprawiły, że na drogach można spotkać coraz więcej rowerzystów i motocyklistów. Dla kierowców czterech ...
    Samochodem w góry na narty
    W górach jeszcze zima więc wiele osób wybiera się w tym czasie w góry, by pojeździć na nartach czy snowboardzie. Kierowcy powinni jednak odpowiednio przygotować się do takiej podróży, aby w bezpieczny ...