Działania forumowej sprzątaczki...

Re: Działania forumowej sprzątaczki...

22 Sie 2007, 08:24

Zastanawia mnie jedno,dlaczego się tu zarejestrowałeś? Żeby bronić Czerepacha? Bo napewno nie po to,żeby rozmawiać o samochodach. :evil:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0

22 Sie 2007, 11:19

:D :wink: Bardzo mi się podoba Skoda Felicja...taka z wielopunktowym wtryskiem paliwa...i żeby była buraczkowa ( bordowa, znaczy się...) :oops: A jakiś tam czerepach? Ani mi on brat, ani swat, ot, co.
P.S Akurat ten topic jest jakby o "d... Maryni" ?
P.S Nie zastanawiaj się tyle...zmarszczki będziesz miała na czole, jak Pomysłowy Dobromir :D
...czy wypada tak napadać...?
kardio
Początkujący

Miejscowość: Chrobrego.
0

22 Sie 2007, 13:35

czerepach napisał(a):Felicja
Błąd !!! Pisze się Felicia :mrgreen:

kardio napisał(a):P.S Akurat ten topic jest jakby o "d... Maryni" ?

Więc go zamykam. :mrgreen:
Kasik
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
Miejscowość: Opolskie
0
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl! Jakie jest właściwe przeznaczenie pobocza? - zanim staniesz pomyśl!
    Sezon letni to nie tylko czas odpoczynku i wyjazdów wakacyjnych, ale także zbiorów owoców, które często można kupić na poboczach tras. Wielu kierowców zatrzymujących się w tym celu zapomina, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006