Dziewczyna :)

dziewczyna :)

30 Paź 2007, 20:17

Witam wszystkich:)
Wybaczcie ze wkraczam na w wiekszosci meskie forum i wam przeszkadzam, ale chcialam sie was zapytac o opinie, bo zachodze w glowe i 1 faceta nie potrafie zrozumiec! Pytanie bedzie z gatunku - relacje damsko-meskie...
Po okolo 5 latach od rozstania do mojej dobrej kolezanki odezwal sie moj ex przez "nasza klase", bo ja nie mam tam (i nie potrzebujje) konta. Odezwal sie z zapytaniem - co u mnie slychac.
I nie bylo by w tym nic dziwnego gdyby nie pare faktów. 1. Musial sie sporo natrudzic by przypomniec sobie nazwisko sprzed 5 lat kolezanki ex-dziewczyny, ktora spotkal ze 2-3 razy.
2.Nasz ponad 2 letni zwiazek byl burzliwy ale i pelen namietnosci. To byl pierwszy jego i moj zwiazek. 3. To on zerwal (choc z trudem mu to przyszlo) mowiac ze mnie nie kocha juz, przede wszystkim z powodu ciaglych klotni i roznicy zdan. Bardzo to przezylam. 4.Kiedys jakis czas po rozstaniu odezwal sie z pozdrowieniami z Austrii piszac ze teraz to on -mi moze wyslac kartke z zagranicy. ( wczesniej jak bylismy para - wyslalam mu naprawde cieplą kartke z Austii jak bylam u znajomej) 5. Byl wrazliwy, uczuciowy, ambitny, szalenie inteligientny i mial wzorowe oceny.
W swoim profilu ma "zonaty" i wsrod paru zdjec - takze slubne. (Daty slubu nie da sie okreslic.) Wiem ze jest szczesliwy - znam go, poznalam kiedys ta jego panne i wiem ze ozenilby sie tylko z milosci.
Pytanie - PO CO sie po tylu latach odzywa sie do swojej ex - skoro jest w szczesliwym malrzenstwie....?! I co mam (przez kolerzanke) mu odpisac? (je jeszcze nie mam meza)
Ktos ma jakis pomysl? Im wiecej bedzie opinii tym lepiej:)
Dzieki
kobietka111
Nowicjusz

Re: Re: dziewczyna :)

30 Paź 2007, 21:41

moze chce odświeźyć stare znajomości:):):)
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

30 Paź 2007, 22:37

ale po co, w jakim celu ze swoja ex po tym co wam przedstawilam powyzej...?
kobietka111
Nowicjusz

30 Paź 2007, 22:49

może nie podba mu się ta żona:)

no wiesz może pogadać o dawnych czasach powspominać wasz związek:)
Endrju
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 449
Miejscowość: Poznań

Re: dziewczyna :)

30 Paź 2007, 23:56

Fajnie jest odświeżyć stare znajomości ;) my się stażejemy ale to co kiedyś było zawsze będzie takie samo 8)
Może chce pogadać o starych dobrych czasach...
Pozdro. Kacper
Kacper
Stały forumowicz

Zdjęcia: 3293
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

31 Paź 2007, 01:42

A ja przypuszczam (przepraszam z góry za prostackie określenia, naprawdę nie chcę być niegrzeczny), że pomimo iż może się świetnie dogadywać ze swoją żoną, to jednak ciągnąć go do Ciebie mogą hormony i zwykły popęd seksualny... Czyli po mojemu mógł na ten przykład stwierdzić że jego obecne pożycie jest po prostu nudne w porównaniu do kontaktów seksualnych gdy jeszcze byliście razem... Poza tym napisałaś, że to był i jego i Twój pierwszy związek... Pierwsza miłość nie rdzewieje... Chociaż ja osobiście stawiałbym bardziej na zwykły zew natury (popęd seksualny)...

A na taki mały bonus, to co zrobił, podczas i po rozstaniu się z Tobą, to było głównie wmawianie samemu sobie że nic do Ciebie nie czuje i do tego jeszcze Ci zrobi na złość, żebyś zobaczyła, jak bardzo nic do Ciebie nie czuje...
Fire Crow
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Ipswich
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mercedes Klasy S Coupé Mercedes Klasy S Coupé
    Sugestywny design nadwozia nowej Klasy S wyznacza wzorce swoją imponującą kompozycją – wizualne napięcie w liniach nadwozia i dynamiczne kontury. Już na pierwszy rzut oka nowa Klasa S przejawia ambicję do bycia liderem. ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

• Re: dziewczyna :)

03 Gru 2007, 17:25

a me najzwyczajniej w swiecie odezwał sie z uprzejmosci... pozdrowienia czy zapytanie grzecznosciowe przeciez nic nie znaczy... im bardziej zachodzi sie w glowe, tym wiecej absurdalnych, potencjalnych powodow przychodzi Ci do głowy
    Sarah
    Nowicjusz

04 Gru 2007, 12:22

Mnie też wydaje się,że chce cię namówić,żebyś została jego kochanką.Poprostu żona mu się znudziła i szuka nowych wrażeń.A że wasz związek był namiętny,więc miło go wspomina i chce poprostu się,(przepraszam za wyrażenia) pobzykać z kimś,z kim mu było dobrze w seksie.Odezwij się do niego,a sama się przekonasz.
    Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
    Nie pomagam na PW
    MotoAlbercik
    Moderator
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
    Miejscowość: Tychy
    Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
    Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
    Paliwo: Benzyna + LPG
    Typ: Terenowy
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 2000

05 Gru 2007, 08:18

Eee..., tam od razu hormony, sex, kochanki...

Może facet jest ckliwy i może w głębi duszy żałuje tamtej decyzji. Duma nie pozwala mu ię do tego przyznać...

A poza tym - spędziliście razem jakiś kawałek czau, więc jakieś wspomnienia Wam pozostały. I lepsze i gorsze... To się nazywa nostalgia... ;)

A czy Ty Kobietko111 - niegdy nie zastanawiałaś się co u Niego teraz się dzieje?...
    Pozdr
    fourup
    Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
    fourup
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Kraków, Słomniki
    Prawo jazdy od: 08 01 1999
    Auto: Mercedes S124 250D
    Silnik: OM602
    Paliwo: Diesel
    Typ: Kombi
    Skrzynia biegów: Automatyczna
    Rok produkcji: 1990

07 Gru 2007, 11:46

fourup napisał(a): spędziliście razem jakiś kawałek czau, więc jakieś wspomnienia Wam pozostały. I lepsze i gorsze...
    A czy Ty Kobietko111 - nigdy nie zastanawiałaś się co u Niego teraz się dzieje?...

Nie koniecznie może tak być,jak większość kolegów mówi,że chodzi mu tylko o sex,itp. Może akurat fourup ma rację - jeśli sama się z nim nie spotasz,to się nie dowiesz, może akurat ma dobre intencje.
    W końcu też nie można wszystkich do jednego wora wrzucać - nie każdy facet jest zboczuchem (sorki za określenie), tak samo,jak nie każda dziewczyna leci na fajną brykę.
    Kasik
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Zdjęcia: 99
    Miejscowość: Opolskie

07 Gru 2007, 15:55

No ale według mnie to nie masz tak do końca pewności czy naprawde jest teraz taki szczęśliwy. Może tam gdzieś w środku jednak czuje jeszcze coś do Ciebie. Ja bym sie bardziej przychylił właśnie do opinii kolego fourupa.
    Tuningowi diesli - NIE
    arek_89
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

13 Gru 2007, 21:32

Mnie się wydaje, że On po prostu chce pogadać. Analizując to co napisałaś to zdaje mi się, że po prostu sobie przypomniał święta idą taki okres;P
    Może oraganizuje jakś grubsza impreze :P
    Gizu
    Początkujący

Miejscowość: Piotrków/Warszawa

20 Gru 2007, 07:01

Hehe no i jak zwykle tyle opinii ile osób :twisted:
    Tuningowi diesli - NIE
    arek_89
    Zaawansowany
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska

24 Gru 2007, 15:38

odezwal sie po proprostu jest "ludzki" i tyle -nie zapomina osob na ktorych mu zalezalo lub cos wiazalo to logiczne a z twojej strony najlepiej szczerze odpisac " co u Ciebie slychac" i nie wyobrazac sobie za wiele.poprostu nie psuc jego szczescia jakimis podtextami tylko pogratulowac udanego zwiazku i sama znalesc sobie faceta a nie zameczac sie domyslami :) pozdrawiam
    "przyspieszenie to najlepszy sposób spędzenia czasu pomiędzy zakrętami"
    HillClimbFanatic
    Początkujący

• Warto przeczytać
    • Nissan 350Z, dziewczyny, 5
      BMW E30 Coupe, drift, 9
      VW Golf IV, kij do golfa i piłeczki
      Moto Piknik Tychy 2009