Dziura na drodze i coś stuka w kole....

Dziura na drodze i coś stuka w kole....

12 Cze 2010, 15:49

A więc mam taki problem; otóż jechałem dziś samochodem i wpadłem w dziurę ( niestety była nie do ominięcia, gdyż odcinek tej drogi ma więcej dziur niż ser szwajcarski...) i coś zaczęło stukać w prawym przednim kole (co pełny obrót koła to stuknięcie). Przydarzyło się to w polu więc postanowiłem jechać powoli do domu. Na początku stukało cały czas jednak po ostrym zakręcie zaczęło stukać tylko przy mniejszych prędkościach i podczas skręcania (i w prawo i w lewo) i tutaj moje pytanie co to może być: przegub, amortyzator czy może coś innego???
KoXiK
Nowicjusz

Miejscowość: z Polski

Re: Dziura na drodze i coś stuka w kole....

12 Cze 2010, 17:40

KoXiK napisał(a):coś zaczęło stukać w prawym przednim kole (co pełny obrót koła to stuknięcie

Sprawdz spręzynę bo dla mnie jest raczej pewne ze Ci pękła...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku
    Toyota potwierdziła, że pracuje nad drugą generacją swojego sportowego coupe. Jego premiery możemy się spodziewać na przełomie 2018 i 2019 roku. Tylnonapędowe coupe Toyoty o mocy 200 KM powstało z myślą o fanach szybkiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes Sprinter NGT, fabryczny napęd na gaz CNG
      Wyścigi na quadach Polska-Niemcy, 11
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Autosacrum 2008