Dziura na drodze i coś stuka w kole....

Dziura na drodze i coś stuka w kole....

12 Cze 2010, 15:49

A więc mam taki problem; otóż jechałem dziś samochodem i wpadłem w dziurę ( niestety była nie do ominięcia, gdyż odcinek tej drogi ma więcej dziur niż ser szwajcarski...) i coś zaczęło stukać w prawym przednim kole (co pełny obrót koła to stuknięcie). Przydarzyło się to w polu więc postanowiłem jechać powoli do domu. Na początku stukało cały czas jednak po ostrym zakręcie zaczęło stukać tylko przy mniejszych prędkościach i podczas skręcania (i w prawo i w lewo) i tutaj moje pytanie co to może być: przegub, amortyzator czy może coś innego???
KoXiK
Nowicjusz

Miejscowość: z Polski

Re: Dziura na drodze i coś stuka w kole....

12 Cze 2010, 17:40

KoXiK napisał(a):coś zaczęło stukać w prawym przednim kole (co pełny obrót koła to stuknięcie

Sprawdz spręzynę bo dla mnie jest raczej pewne ze Ci pękła...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006