Dziura na drodze i coś stuka w kole....

Dziura na drodze i coś stuka w kole....

12 Cze 2010, 15:49

A więc mam taki problem; otóż jechałem dziś samochodem i wpadłem w dziurę ( niestety była nie do ominięcia, gdyż odcinek tej drogi ma więcej dziur niż ser szwajcarski...) i coś zaczęło stukać w prawym przednim kole (co pełny obrót koła to stuknięcie). Przydarzyło się to w polu więc postanowiłem jechać powoli do domu. Na początku stukało cały czas jednak po ostrym zakręcie zaczęło stukać tylko przy mniejszych prędkościach i podczas skręcania (i w prawo i w lewo) i tutaj moje pytanie co to może być: przegub, amortyzator czy może coś innego???
KoXiK
Nowicjusz

Miejscowość: z Polski

Re: Dziura na drodze i coś stuka w kole....

12 Cze 2010, 17:40

KoXiK napisał(a):coś zaczęło stukać w prawym przednim kole (co pełny obrót koła to stuknięcie

Sprawdz spręzynę bo dla mnie jest raczej pewne ze Ci pękła...
Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
Nie odpowiadam na PW.
Migi60
Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
Prawo jazdy od: 10 07 1979
Auto: VW JETTA
Silnik: 50KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji Nissan Micra K14 - nowy model już w produkcji
    Kilka dni temu uruchomiono produkcję zupełnie nowego Nissana Micra i pierwsze egzemplarze już opuściły linię montażową. Końcowe kontrole potwierdziły najwyższą jakość wykończenia pojazdów. Dostawy do dealerów ...
    Skoda Superb w wersji kombi Skoda Superb w wersji kombi
    Pierwszy egzemplarz nowej ŠKODY Superb w wersji kombi dla Klienta z Czech, został już wyprodukowany. Zbudowany w fabryce w Kvasinach samochód posiada silnik 2.0 TDI i biały lakier nadwozia. ŠKODA Superb ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari California T
      Renault Clio, Wrak Race
      Kia Magentis
      Motor Show