Dziwna (?) awaria radia

dziwna (?) awaria radia

29 Wrz 2010, 08:10

Witam,

moje radio w samochodzie (kenwood) zastrajkowało. Gra jak tylko ruszam, zmieniam prędkość, jadę po nierówności - przerywa i pokazuje sie komunikat call - wystarczy wtedy wcisnąć jakikolwiek przycisk - wraca do normy na moment i znowu tak. Podobne rzeczy robił mi jakiś rok temu, nagle przestał i teraz znowu - co to może być? Będę wdzięczna za pomoc.
magabo
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań

Re: dziwna (?) awaria radia

30 Wrz 2010, 12:35

magabo napisał(a):Witam,

moje radio w samochodzie (kenwood) zastrajkowało. Gra jak tylko ruszam, zmieniam prędkość, jadę po nierówności - przerywa i pokazuje sie komunikat call - wystarczy wtedy wcisnąć jakikolwiek przycisk - wraca do normy na moment i znowu tak. Podobne rzeczy robił mi jakiś rok temu, nagle przestał i teraz znowu - co to może być? Będę wdzięczna za pomoc.

Zdemontowac radio i sprawdzic kabel tel mute (brazowy)
Odkodowanie radii samoch email:stanislawgoclon@o2.pl tel 509674475 GG 6005324
elektron1234
Aktywny

Miejscowość: Rzeszow
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

"Kraków Mobilny" - zniżki dla kierowców hybryd w Krakowie
    Przejazd bus pasami, zniesienie opłat za miejsca postojowe, wjazd do wybranych stref ograniczonego ruchu – na te przywileje będą mogli liczyć właściciele aut hybrydowych i elektrycznych w Krakowie. To pierwsze miasto ...
    W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund W trudnych warunkach liczą się ułamki sekund
    Zima trzyma, a drogowcy nie zawsze nadążają z odśnieżaniem. Samochody z napędem na dwie osie są wtedy bardzo przydatne, choć napęd na cztery koła wynaleziono z myślą o pojazdach wojskowych, by umożliwić im poruszanie się ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes G, off-road
      Tuning Show
      Blue Thunder - Monster Truck, 9
      SsangYong Tivoli w Polsce