Dziwne objawy podczas jazdy w VW Bora 1.9 TDI automat

Dziwne objawy podczas jazdy w VW Bora 1.9 TDI automat

26 Cze 2012, 15:02

Witam nie znalazłem nic podobnego więc zakładam nowy temat.
Od niedawna jestem posiadaczem VW Bora 1.9TDI 110KM 1999r. z automatyczną skrzynią biegów. Mój problem polega na tym, że jak chcę nagle przyspieszyć i gwałtowniej wciskam pedał gazu np. przy wyprzedzaniu samochód nie ma przyśpieszenia, wchodzi na wysokie obroty, silnik głośno pracuje ale nie ma tego kopa, tak jest przy wolnej jeździe do 50-60km/h natomiast gdy samochód jest rozpedzony ok 90km/h i wyżej to już jest zupełnie inaczej, wszystko ładnie i płynnie pracuje i czuć tą moc. Co może być powodem tego zjawiska?
merak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Renault ALASKAN pick-up Renault ALASKAN pick-up
    Po wprowadzeniu do sprzedaży w 2015 roku Renault Duster Oroch, pick-upa o ładowności pół tony, Renault przedstawia model ALASKAN, jednotonowego pick-upa o nadzwyczajnym designie. Solidny i wygodny, jest on doskonale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006