Dziwne objawy podczas jazdy w VW Bora 1.9 TDI automat

Dziwne objawy podczas jazdy w VW Bora 1.9 TDI automat

26 Cze 2012, 15:02

Witam nie znalazłem nic podobnego więc zakładam nowy temat.
Od niedawna jestem posiadaczem VW Bora 1.9TDI 110KM 1999r. z automatyczną skrzynią biegów. Mój problem polega na tym, że jak chcę nagle przyspieszyć i gwałtowniej wciskam pedał gazu np. przy wyprzedzaniu samochód nie ma przyśpieszenia, wchodzi na wysokie obroty, silnik głośno pracuje ale nie ma tego kopa, tak jest przy wolnej jeździe do 50-60km/h natomiast gdy samochód jest rozpedzony ok 90km/h i wyżej to już jest zupełnie inaczej, wszystko ładnie i płynnie pracuje i czuć tą moc. Co może być powodem tego zjawiska?
merak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zabici bez zaiętych pasów Zabici bez zaiętych pasów
    Aż 50% ofiar śmiertelnych na autostradach w Austrii, a ponad 60% w Belgii nie miało zapiętych pasów w momencie wypadku. Pasy bezpieczeństwa są efektywnym elementem dającym kierowcy i pasażerom bezpieczeństwo podczas ...
    10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia 10 faktów na temat programu ogniw paliwowych Hyundaia
    Do końca 2015 roku na europejskich drogach pojawi się 250 egzemplarzy modelu Hyundai ix35 Fuel Cell napędzanego ogniwami paliwowymi. Do końca 2015 roku do europejskich klientów trafi 250 egzemplarzy modelu Hyundai ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Star
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009
      Samochody przed kolejną rundą wyścigu na 1-8 mili
      Honda Civic V