Dziwne objawy podczas jazdy w VW Bora 1.9 TDI automat

Dziwne objawy podczas jazdy w VW Bora 1.9 TDI automat

26 Cze 2012, 16:02

Witam nie znalazłem nic podobnego więc zakładam nowy temat.
Od niedawna jestem posiadaczem VW Bora 1.9TDI 110KM 1999r. z automatyczną skrzynią biegów. Mój problem polega na tym, że jak chcę nagle przyspieszyć i gwałtowniej wciskam pedał gazu np. przy wyprzedzaniu samochód nie ma przyśpieszenia, wchodzi na wysokie obroty, silnik głośno pracuje ale nie ma tego kopa, tak jest przy wolnej jeździe do 50-60km/h natomiast gdy samochód jest rozpedzony ok 90km/h i wyżej to już jest zupełnie inaczej, wszystko ładnie i płynnie pracuje i czuć tą moc. Co może być powodem tego zjawiska?
merak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 01 01 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku Toyota GT 86 (od 2012) – dziedziczka Hachi-Roku
    Z legendy modelu AE86 garściami czerpie współczesna, produkowana od 2012 roku Toyota GT86. Podobnie jak słynna Hachi-Roku, ma tylny napęd, świetnie się prowadzi i jest szybka, pomimo że pod maską zamontowano umiarkowanie ...
    Prestiżowa nagroda Prestiżowa nagroda "Red Dot" dla samochodu Skoda Rapid
    SKODA Rapid otrzymała prestiżową nagrodę "Red Dot" przyznaną za wzornictwo. 37 ekspertów z jury konkursu "Red Dot Design Award" przyznało jedną z bardziej pożądanych nagród modelowi Rapid. Auto wyróżniono ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi R8 V10 Spyder, tył
      Jeep Wrangler
      GER 4x4 offroad
      Moto Piknik - Olsztyn/Dajtki 2009