Dziwny Dzwiek z silnika prosze o pomoc!

Dziwny Dzwiek z silnika prosze o pomoc!

01 Wrz 2016, 08:05

Ford Focus C max 1.8 Zetec (benzyna 125 BhP)

Witam . wychodząc dzisiaj z auta przy odpalonym silniku zauważyłem ze dochodzi jakiś dziwny dźwięk z silnika(najbardziej słyszalny z lewej strony kola po zamkniętej masce) nie niezdiagnozowaniem skąd on dochodzi. Poniżej dołączam filmik możne ktoś się już z tym spotkał i pomoże mi zdiagnozować przyczynę.

https://megawrzuta.pl/download/f93b4355b74c6738a1ed159b6f5088ad.html

(przepraszam ze trzeba ściągnąć plik ale nie znam strony zęby dodać prócz YouTube)
kroszalak
Obserwowany

Prawo jazdy od: 10 04 2010
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Ford Focus C-Max
Silnik: 1.8 Zetec 125 km
Paliwo: Benzyna
Typ: Inny
Rok produkcji: 2004

Re: Dziwny Dzwiek z silnika prosze o pomoc!

05 Wrz 2016, 15:57

Nie mogę pobrać filmiku,określ jaki to jest dźwięk.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016 Kuba Przygoński - świetny początek sezonu 2016
    Kuba Przygoński ma za sobą intensywny sportowy weekend. Pierwsza runda Driftingowych Mistrzostw Polski zbiegła się w czasie z Orlen Warsaw Marathon, w którym Przygoński także chciał wziąć udział. To zaowocowało prawdziwym ...
    Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami? Kupuję samochód - gdzie rozglądać się za autami?
    Zastanawiasz się nad zakupem samochodu? Na pewno jest to dość stresująca chwila, patrząc szczególnie na fakt, iż nowości nie brakuje. Im więcej posiadamy pieniędzy, tym większy zakres możliwości mamy do wyboru. Niezależnie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Wyjazd z błota Jeepem
      Condor A 250 Armee
      Car audio, video 2007
      A6