Dziwny zapach znawiewów czy to sprzęgło? Seat Leon 1.4

Dziwny zapach znawiewów czy to sprzęgło? Seat Leon 1.4

13 Wrz 2012, 20:17

Witam,
Mam Seata Leona 1.4 16v 2000r. i mam taki problem: Podczas jazdy co jakiś czas czuć dziwny zapach z nawiewów i po około 30 min jazdy ciężej wchodzą biegi. Co to może być? Czyżby to było zużyte sprzęgło?
borek19
Początkujący

Miejscowość: z domu ;P

Re: Dziwny zapach znawiewów czy to sprzęgło? Seat Leon 1.4

13 Wrz 2012, 21:48

nie wiem co to za zapach i bedzie ciezko stwierdzic przez forum ,podjedz do mechanika :)
HARIBO
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: dublin -kraków
Auto: Ibiza

Re: Dziwny zapach znawiewów czy to sprzęgło? Seat Leon 1.4

30 Wrz 2012, 13:01

Dolej oleju do skrzyni,albo go wymień :!: Tarcza zużyta i ślizgająca sprzęgła ,wydziela specyficzny smród o zapachu szpitalnej chemii.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT - najszybszy samochód świata
    Najszybszy samochód świata Hennessey Venom GT osiągnął prędkość 435.31 km/h (270.49 mil/godzinę) 14 lutego tym samym ustanawiając światowy rekord prędkości dla 2-miejscowego samochodu sportowego. Test podczas którego ...
    Nowe Alpine będzie miało płaską podłogę i tylny dyfuzor Nowe Alpine będzie miało płaską podłogę i tylny dyfuzor
    Właściciwości aerodynamiczne są kluczem do osiągów i wydajności nowego Alpine. Połączenie płaskiej podłogi – rozwiązania zapożyczonego ze świata bolidów i wyścigów samochodowych – z tylnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Off Road 4X4 Truck Whoops Rolled Tube Buggy
      Honda Civic, Car Audio, 3
      Moto Piknik Tychy 2009