E36 za 7tys

e36 za 7tys

19 Mar 2012, 20:48

Czesc. Planuje w przyszlym miesiacu zakup bmw e36 - moj budzet to okolo 6500zl. Po glowie chodzi mi coupe 318is, ale jednak chcialbym cos mocniejszego i tutaj pytanie - czy w tej kwocie jest szansa kupic 325 ktore nie rozleci mi sie po miesiacu uzytkowania? Jestem przygotowany na pozniejszy wklad finansowy (licze sie z tym ze nie bedzie to malo), tylko czy taki 2,5 litrowy prawie 200 konny silnik nie bedzie zbyt zmeczony zyciem zeby byl sens wkladac w to auto pieniadze?
sylar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia? Jak podjeżdżać pod ośnieżone i oblodzone wzniesienia?
    Wjazd na ośnieżone i oblodzone wzniesienie może być niebezpieczny. Ostrożność jest jak najbardziej wskazana, ale wielu kierowców rozumie to jako wolne podjeżdżanie pod górę. Jednak w tym przypadku przy zbyt ...
    Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami Lexus NX w pogoni za dziecięcymi marzeniami
    Jak trafić klipem reklamowym do inteligentnych odbiorców? Zbudować przekaz na pozytywnych uczuciach, wprawić w wibracje poczucie humoru i szybko zakończyć niespodzianką. Taki właśnie jest nowy, 30-sekundowy film reklamujący ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili