E36 za 7tys

e36 za 7tys

19 Mar 2012, 21:48

Czesc. Planuje w przyszlym miesiacu zakup bmw e36 - moj budzet to okolo 6500zl. Po glowie chodzi mi coupe 318is, ale jednak chcialbym cos mocniejszego i tutaj pytanie - czy w tej kwocie jest szansa kupic 325 ktore nie rozleci mi sie po miesiacu uzytkowania? Jestem przygotowany na pozniejszy wklad finansowy (licze sie z tym ze nie bedzie to malo), tylko czy taki 2,5 litrowy prawie 200 konny silnik nie bedzie zbyt zmeczony zyciem zeby byl sens wkladac w to auto pieniadze?
sylar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW ActiveE (od r. 2010) - samochód elektryczny BMW ActiveE (od r. 2010) - samochód elektryczny
    Na początku 2010 r., zaledwie rok po debiucie MINI E, BMW Group poczyniła kolejny wielki krok w kierunku opracowania pojazdów produkcyjnych o zerowym poziomie emisji spalin w postaci światowej premiery BMW Concept ...
    Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych Audi A3 numerem jeden w klasie samochodów kompaktowych
    W tegorocznej edycji plebiscytu AUTO BILD-Design-Award, czytelnicy tego popularnego magazynu motoryzacyjnego uznali nowe Audi A3 za najatrakcyjniejsze auto w klasie małych i kompaktowych samochodów. W plebiscycie o ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Koncepcyjny Opel Flextreme GT/E
      Rajd Polski, Skoda Fabia Super 2000, 2
      Volant, Replika
      Tesla Roadster, 2