E36 za 7tys

e36 za 7tys

19 Mar 2012, 20:48

Czesc. Planuje w przyszlym miesiacu zakup bmw e36 - moj budzet to okolo 6500zl. Po glowie chodzi mi coupe 318is, ale jednak chcialbym cos mocniejszego i tutaj pytanie - czy w tej kwocie jest szansa kupic 325 ktore nie rozleci mi sie po miesiacu uzytkowania? Jestem przygotowany na pozniejszy wklad finansowy (licze sie z tym ze nie bedzie to malo), tylko czy taki 2,5 litrowy prawie 200 konny silnik nie bedzie zbyt zmeczony zyciem zeby byl sens wkladac w to auto pieniadze?
sylar
Obserwowany

Prawo jazdy od: 11 05 2010

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii Toyota Hilux Tonka – nowy monster truck powstanie w Australii
    W zeszłym roku projektanci Toyota Australia zyskali światowy rozgłos dzięki koncepcyjnej Toyocie 86 Shooting Brake. Teraz zespół poszedł za ciosem i rozpoczął prace nad samochodem, który w każdym Australijczyku ...
    Zadbaj o szyby i czyste światła Zadbaj o szyby i czyste światła
    Jazda samochodem z brudnymi szybami potrafi być bardzo niebezpieczna i znacznie ograniczać pole widzenia. Zwłaszcza zimą podczas opadów deszczu lub śniegu, gdy na drogach leży sól i błoto, które stale ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dragster JET CAR Predator, widok z tyłu
      Jeep Cherokee, bok
      Fiat 126P - metalic
      Trial Lędziny 2014 czerwiec