ECO FLEET MANAGER 2013 finaliści IV ogólnopolskiego konkursu

ECO FLEET MANAGER 2013 finaliści IV ogólnopolskiego konkursu

27 Wrz 2013, 15:28

Zwycięzcą IV Ogólnopolskiego Konkursu ECO FLEET MANAGER 2013, który odbył się 25 września br. na terenie autodromu Automobilklubu Polski Warszawa – Bemowo, został Grzegorz Chlebowski z firmy Eveline Cosmietics. Konkurs organizowany jest przez firmę General Motors Poland, dystrybutora samochodów marki Opel, Ekoflota.pl, Akademię Jazdy Opel - Mariusza Stuszewskiego i magazyn branżowy "Fleet".

Tegoroczny finał należał niewątpliwie do najbardziej zaciętych z dotychczasowych. Wynikało to z przyjętego w tym roku po raz pierwszy regulaminu, który zakładał, że finalistom sumują się punkty zdobyte w pierwszym etapie, a także podczas półfinału. Z takim dorobkiem 16 zawodników weszło do finałowej rozgrywki. Tutaj czekały na nich cztery oceniane konkurencje. Jedna, teoretyczna, którą przeprowadził Waldemar Chromiński, polegała na tym, że finaliści oglądali film nagrany z wnętrza pojazdu i musieli znaleźć jak najwięcej wykroczeń w ruchu drogowym. Trzy pozostałe konkurencje były już praktyczne. Jazda po okręgu poślizgowym, po płycie poślizgowej, a także dziesięć pętli pokonywanych identycznymi Oplami Adam. W ostatniej próbie za pomocą telemetrii mierzone było spalanie. To właśnie ta próba okazała się kluczowa dla łącznych wyników finału.

Image

Wiemy już, że było ciasno w czołówce i cała szesnastka finalistów była bardzo blisko siebie, jednak ktoś musiał wygrać. Tym razem przez rok tytuł ECO Fleet Managera 2013 będzie dzierżył Pan Grzegorz Chlebowski z firmy Eveline Cosmietics. Jak na gorąco powiedział Pan Grzegorz, jest "freekiem" na punkcie jazdy ekologicznej i ekonomicznej. Ponadto, jak dodał: byłem uczestnikiem Państwa targów Fleet Market w zeszłym roku, i tam w konkursie także udało mi się wygrać cenną nagrodę. Postanowiłem kontynuować dobrą passę i sprawdzić się w konkursie EFM. Udało się wygrać i jestem bardzo szczęśliwy.
Drugie miejsce zajął, ustępując Panu Grzegorzowi o punkt, Tomasz Bera z BP Europa SE. Trzecie natomiast Jan Paweł Rościszewski z firmy Ipsen Logistics.

Nagrodami, ufundowanymi przez polski oddział Opla dla tegorocznych zwycięzców są: samochody testowe na miesiąc, odpowiednio trzy, dwa i jeden dzień szkoleniowy w Akademii Jazdy Opla, a także weekendowy pobyt dla dwóch osób w centrum SPA.

Podczas finału konkursu, atrakcją dla wszystkich finalistów była także specjalna prezentacja przez General Motors Poland – najnowszych modeli Opel Insignia.

Wszystkim uczestnikom IV edycji konkursu ECO Fleet Manager 2013 gratulujemy udziału i zapraszamy wszystkich chętnych managerów aut firmowych do V Ogólnopolskiego Konkursu ECO Fleet Manager, który rusza już w marcu 2014.

źródło: "Fleet"
Redakcja
Forum Samochodowe
Redakcja
Redakcja
Awatar użytkownika
 
Posty: 1992
Zdjęcia: 7369
Rejestracja: 18 Cze 2012, 13:53
Prawo jazdy od: 12 03 1998
Auto: Audi A4 B6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze Jesień i niespodziewane leśne zwierzęta na drodze
  Teraz, kiedy zmierzch zapada dużo szybciej, a dodatkowo pogoda potrafi być mglista i deszczowa, łatwo można nie zauważyć zwierzęcia wybiegającego na jezdnię. Większość dzików, saren i innych leśnych zwierząt ginie ...
  Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch Nowe systemy miejskie we Włoszech wdrożone przez Kapsch
  Firma Kapsch TrafficCom, specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach z zakresu telematyki transportu, wygrała kolejne trzy przetargi na przygotowanie oraz wdrożenie inteligentnych systemów zarządzania ruchem miejskim ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti