Eko-Steam Myjnia Parowa z dojazdem do klienta

Eko-Steam Myjnia Parowa z dojazdem do klienta

14 Lip 2011, 10:13

Do tej pory jeździłem na myjnie bezdotykowe, ale jeśli nie mamy swoejj gąbki to dobrze auta nie umyjemy samym ciśnieniem, niedawno trafiła do mnie ulotka mobilnej myjni parowej. Moja laguna lśni, żadnych smug, zacieków itp, w środku po odświeżeniu nie ma praktycznie żadnych zapachów, kurzu itp, a co najważniejsze nie traciłem czasu na dojazd do myjni i ewentualne kolejki, mogę smiało polecić usługi myjni.
panti
Obserwowany

Auto: Laguna 3.0

Re: Eko-Steam Myjnia Parowa z dojazdem do klienta

12 Kwi 2012, 10:23

Ja polecam mycie auta we własnym zakresie, tego typu rozwiązanie jest teraz możliwe dzięki produktom do bezwodnego mycia karoserii Eco Touch. Nie potrzeba wody, żadnego dodatkowego sprzętu, więc swoje auto można umyć w 15 minut w dowolnym miejscu i czasie. Kosmetyki do bezwodnego mycia karoserii Eco Touch nie zostawiają smug, pozwalają wydobyć głębie koloru, nie rysują lakieru i są przyjazne dla środowisko. Gama produktów obejmuje komplet produktów do czyszczenia na zewnątrz i wewnątrz.

Jest to również świetne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby otworzyć własną myjnię, a nie chcą inwestować kilkunastu tysięcy złotych w myjnię parową.
EcoTouch
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 01 01 2001

20 Mar 2014, 13:14

Mycie auta we własnym zakresie, owszem, jest najlepsze ale musimy znać się chociaż minimalnie na kosmetykach do aut, a nie zawsze posiadamy taką wiedzę. Musimy wtedy skorzystać z porad ekspertów i często jest to odpłatne...Najlepszym wyjściem jest skorzystanie z myjni parowej i usługi autodetailingu. Jest to bezpieczne w każdym calu. Nie musimy obawiać się o zniszczenie lakieru czy tapicerki auta i możemy myć auto parowo zimą. Ze swojej strony polecam myjnie parową EKO SUN z Białegostoku. Firma ta oferuje również usługi autodetailingu, wulkanizacji i wymiany opon, a także serwisowania klimatyzacji. Mimo iż główna siedziba firmy znajduje się w Białymstoku, możliwy jest dojazd do klienta w całym województwie podlaskim. Szczerze polecam!!
janek1245
Nowicjusz

Auto: Nie mam

01 Gru 2014, 00:23

A ja polecam firmę z Wrocławia.
Dojeżdżają do wszystkich pobliskich miast czyli:
Legnica, Oleśnica, Oława, Trzebnica,
Wałbrzych, Świdnica, Jelenia Góra, Zielona Góra.

mycie nadwozia środkami F1CLEAN
pranie tapicerki (materiał)
czyszczenie / konserwacja tapicerki skórzanej
odkurzanie wnętrza
ochrona lakieru przed promieniami UV(wosk)
usuwanie naklejek
mycie silnika
janpan14
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 24 10 1978
Przebieg/rok: 18tys. km
Auto: volvo
Silnik: 2.4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nie daj się przekręcić Nie daj się przekręcić
    Czy wiesz o tym, że kupując samochód sprowadzany z zagranicy, możesz żądać od sprzedawcy certyfikatu z ostatniej kontroli pojazdu wykonanej w kraju pochodzenia samochodu z informacją o jego przebiegu.
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • DSCN5829
      Miasteczko Master Truck o zachodzie słońca
      Chevrolet Master Eagle 1933, tył
      Volkswagen Golf III, srebrny, dziewczny, 5
      Renault Megane R.S. 275 Trophy, przód