Ekonomiczne auto z LPG do 8 tysi?

Ekonomiczne auto z LPG do 8 tysi?

22 Maj 2016, 22:16

Temat na prośbę szwagra. Jeździ w tym momencie Fiatem Bravą 1.6 z LPG niestety to autko pali niemiłosierne ilości LPG i z resztą odłożył trochę grosza i chce coś ekonomicznego i nowszego... 90% jazdy to miasto. Mieszka w bloku a parking jest tak mały że ja swoją Megane combi nie mogłem tam zaparkować, dlatego też myślałem o czymś małym z ale bo szwagier ma 190cm i waży 110kg więc szukanie nie dużego auta a jednocześnie w którym będzie mu wygodnie to nie lada sztuka. Co byście polecili mało palącego i nie dużego?
JEST:
- Renault Megane I ph II 1.6 16V LPG 107KM 2001r Privillage
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Megane I phII/Panda
Silnik: 1.6/1.2
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe? Jak dobierać i wymieniać wycieraczki samochodowe?
    Polecam fajny poradnik dotyczący doboru i wymiany wycieraczek. Załączam również filmik Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów wycieraczek, różniących się od siebie typem mocowań, długością piór, ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili