Elektromechanik Białystok

Elektromechanik Białystok

29 Sty 2013, 12:35

Witam poszukuje elektromechanika w Białymstoku do mojego Leona. Mam problem z centralnym zamkiem w drzwiach pasażera oraz szyba się nie otwiera. Na 90% jest problem z modułem komfortu. Szukam fachowca który kupi mi tą część i zamontuje. Jakich polecacie oprócz tego z Fast?
vego
Nowicjusz

Miejscowość: Krypno

Re: Elektromechanik Białystok

27 Lut 2013, 00:06

Witam wszystkich.
Sprobuj na ul.Magnoliowej os.Zielone Wzgorze /skrzyzowanie z Armii Krajowej lub w Kleosinie ul.Wankowicza 1(trudniej trafic) .Wszedzie trzeba sie umawiac na termin .
Pozdrawiam. Adam
adam330
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 0- 0-1992
Przebieg/rok: 30tys. km
Auto: E39
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu Pamiętaj o skrobaczce i szczotce do odśnieżenia samochodu
    Zimą, parkując auto na zewnątrz, musimy liczyć się z tym, że zastaniemy nasz samochód pokryty śniegiem czy nawet lodem. Aby poradzić sobie z tymi niespodziankami i odpowiednio przygotować samochód do jazdy potrzebujemy ...
    Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili