Elektromechanik samochodowy

12 Mar 2010, 16:51

Witajcie. W tym roku kończę GIM. i wybieram się do szkoły wielozawodowej. Ale nie dla tego bo się słabo ucze, bo tylko z matmy i angielskiego będę mieć 3 na koniec, a reszta 5 i 4. Ale dla tego że najbliższe technikum jest oddalone około 3 godzin jazdy. A internat odpada.

Ale chciałbym zapytać jak to bedzie wyglądać z tymi praktykami. Z szefem warsztatu tata będzie rozmawiać za pare dni, a ja jestem bardzo ciekawy. 3 dni chodze do szkoły(pon, wtorek, środa) a reszta dni na praktyki(czwartek, pątek, sobota). A czy bedę jeździć jeszcze na jakieś kursy ? Bo w te dni co chodzę do szkoły to nie ma żadnych przedmiotów zawodowych. Ja uważam że elektromechanik to będzie dobry wybór. Teraz tylko idzie się w elektronikę: bezpieczeństwo, komputer sterujący pracą silnika, coraz to nowsze technologie aby zatruwać jak najmniej atmosferę. Co o tym myślicie ? Łatwo będzie znaleśc pracę ?

Po zawodówce zamierzam zrobic technikum uzupełniające jako mechanik samochodowy, trochę popracować i w przyszłości otworzyć warsztat.

Wie ktoś jaka jest średnia zarobkowa elektryka samoch ? Warsztat w którym będę mieć praktyki jest bogato wyposażony. Jest tam diagnostyka, elektryka, elektronika samochodowa, chiptuning itp.
White-killer
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Puck

14 Mar 2010, 22:02

Jak to nie mam przedmiotów zawodowy na pewno są :twisted:
samurajsj700
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 5369
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

23 Mar 2010, 19:26

Ja sie ucze jako elektromechanik. Jak cos to pytaj GG 5293929
malarki
Początkujący
 
Posty: 91
Miejscowość: kraków