Elektromechanik samochodowy

Elektromechanik samochodowy

12 Mar 2010, 16:51

Witajcie. W tym roku kończę GIM. i wybieram się do szkoły wielozawodowej. Ale nie dla tego bo się słabo ucze, bo tylko z matmy i angielskiego będę mieć 3 na koniec, a reszta 5 i 4. Ale dla tego że najbliższe technikum jest oddalone około 3 godzin jazdy. A internat odpada.

Ale chciałbym zapytać jak to bedzie wyglądać z tymi praktykami. Z szefem warsztatu tata będzie rozmawiać za pare dni, a ja jestem bardzo ciekawy. 3 dni chodze do szkoły(pon, wtorek, środa) a reszta dni na praktyki(czwartek, pątek, sobota). A czy bedę jeździć jeszcze na jakieś kursy ? Bo w te dni co chodzę do szkoły to nie ma żadnych przedmiotów zawodowych. Ja uważam że elektromechanik to będzie dobry wybór. Teraz tylko idzie się w elektronikę: bezpieczeństwo, komputer sterujący pracą silnika, coraz to nowsze technologie aby zatruwać jak najmniej atmosferę. Co o tym myślicie ? Łatwo będzie znaleśc pracę ?

Po zawodówce zamierzam zrobic technikum uzupełniające jako mechanik samochodowy, trochę popracować i w przyszłości otworzyć warsztat.

Wie ktoś jaka jest średnia zarobkowa elektryka samoch ? Warsztat w którym będę mieć praktyki jest bogato wyposażony. Jest tam diagnostyka, elektryka, elektronika samochodowa, chiptuning itp.
White-killer
Nowicjusz

Miejscowość: Puck

Re: Elektromechanik samochodowy

14 Mar 2010, 22:02

Jak to nie mam przedmiotów zawodowy na pewno są :twisted:
samurajsj700
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 0
Miejscowość: Czernichów/ Sląska
Auto: Audi A 4/WV golf 2 / samurai
Silnik: 90/70/70
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997

Re: Elektromechanik samochodowy

23 Mar 2010, 19:26

Ja sie ucze jako elektromechanik. Jak cos to pytaj GG 5293929
malarki
Początkujący

Miejscowość: kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe Nowe stawki akcyzy w 2017 roku na samochody osobowe
    Zmiany naliczania podatku akcyzowego od samochodów osobowych najprawdopodobniej zostaną wprowadzone od nowego 2017 roku. Rząd zamierza ograniczyć import starych samochodów. Według nowych przepisów im ...
    Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku Škoda 935 z nadwoziem aerodynamicznym z lat trzydziestych XX wieku
    Podczas siódmej edycji "Schloss Bensberg Classic" w miejscowości Bergisch Gladbach, niedaleko Kolonii, ŠKODA pokazała dziewięć niesamowitych samochodów klasycznych, pochodzących ze 120-letniej historii ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Duster Blackshadow, przód, seria limitowana
      Porównanie: Hyundai ix35, Opel Antara, Skoda Yeti, Toyota Rav-4 III
      Zawody Monster Truck w Polsce, 17
      Volkswagen Golf GTD Variant, przód