Elektroniczny papieros

elektroniczny papieros

18 Gru 2009, 10:11

Słyszeliście coś na ten temat co sądzicie o tych elektronicznych papierosach?
np:

elektroniczny papieros, e-papieros, elektroniczne papierosy
Ostatnio edytowany przez vedor89, 22 Gru 2009, 19:58, edytowano w sumie 1 raz
vedor89
Nowicjusz

Miejscowość: Trójmiasto

Re: elektroniczny papieros

18 Gru 2009, 22:02

Byłem użytkownikiem e-papierosa. Krótko mówiąc - REWELACJA! Brak spalania - Nie szkodzą. Nie śmierdzą zarówno mi jak i mojem otoczeniu. Dzieki liquidom - Taniej wychodzą. Wprawdzie nie miałem przyjemności spróbować e-faji Gamucci, ale testowałem jednorazowy egzemlarz firmy RM-1. Za 25 PLN dostałem dwa wkłady z liquidem + fajka. Starczyło mi to na jakieś 3 dni palenia. Całkowicie zastępuje analogowego papierosa, nie czułem checi zapalenia zwykłego.
Z wad - dym jest zbyt delikatny, wprawdzie jest gęsty, ale brakuje tej "smoły" ;) Druga sprawa to ciężar - wersji 107mm nie da sie utrzymać w ustach, mając ręce wolne. Ale może to kwestia przyzwyczajenia.

Generalnie polecam.
Trabant-moj mały świat...
Hajs
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Zamość

Re: Elektroniczny papieros

18 Gru 2009, 23:05

To zalezy.Moi pracownicy równiez sobie takie kupili.Kupiło go 5 pracowników.Trzem wystarczyło,a nawet przeszli z tych najmocniejszych na te średnie,ale dwóch dopalało sobie jeszcze zwykłe.Wszystko zalezy od palacza.
Masz prawo zachować milczenie. A wszystko co napiszesz, może zostać zmoderowane
Nie pomagam na PW
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1110
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: Elektroniczny papieros

19 Gru 2009, 10:03

fajna sprawa, pomaga rzucić nałóg
bioevo
Nowicjusz

Miejscowość: Tamtąd
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
    Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.
    Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe Uniwersalny system hakowy i bramowy - samochody ciężarowe
    W sytuacji gdy rosną wymagania odnośnie do standardów technicznych, ekonomicznych i ekologicznych pojazdów, coraz większą uwagę zwraca się na optymalne wykorzystanie posiadanego taboru. Jest to jeden z powodów, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • radio teraz
      SEAT IBL Concept Car : 5
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Zawody Monster Truck w Polsce, 23