Esp/Asr i handbrake faulty

26 Wrz 2014, 23:30

Cześć,

Mam podobny problem, od kiedy wyjąłem akumulator przy wyjmowaniu EGR ESP/ASR i Handrbrake faulty jest moim problemem na maksa. Wymieniłem EGR na nowy i chyba był wadliwy bo wywalało błąd p0405 więc odesłałem na reklamacje i zaślepiłem później pojechałem do serwisu na wyłączenie. W tej chwili brak błędów z ECU i jestem w kropce. Jedyne co mnie dziwi to pod klemą + na zdjęciu odcięty kabelek i puszczony bezpośrednio do pompy ABS tylko nie wiem dlaczego to już było jak kupiłem auto używane z Francji. Macie jakieś pomysły ? Zamówiłem ten czujnik i go niebawem wymienię, dodatkowo byłem u mechaników w Warszawie na ul. Działkowej zrobili mi to na tydzień i wróciło nie mam czasu tam jechać bo mają długi czas oczekiwania a ja nie mogę być bez auta. W tej chwili mam odłączony EGR mimo że nie ma błędów i jest zaślepiony to po podłączeniu jest tryb awaryjny i świeci kontrolka ESP obok radia po odłączeniu znika i ESP działa mimo błędu handbrake (auto) i esp/asr. Nie działa tylko automatyczne zaciąganie ręcznego. Gdy pogrzebałem przy czujniku stop i wcisnąłem go na maksa to błąd auto handbrake zniknął a pojawił się ABS i dodatkowo ESP/ASR a ręczny spuszczał się automatycznie. To wszystko jest porąbane i zastanawiam się nad olaniem tego bo tracę już cierpliwość.

Zdjęcie
Elo Elo Nieświadomi się śmieją !
bugija
Nowicjusz
 
Posty: 4
Miejscowość: Iwonicz

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak wybrać opony zimowe?
    Często się śmiejemy, że zima potrafi i w styczniu zaskoczyć drogowców, ale po pierwszych opadach śniegu często okazuje się, że najbardziej to są zaskoczeni kierowcy, którzy jeszcze nie zmienili opon na zimowe. ...