Fabia II 1,4

Fabia II 1,4

15 Maj 2011, 20:39

Przy korzystaniu ze spryskiwacza tylnej szyby-płyn wycieka mi na sprzęgło, przy jego używaniu.
W serwisie stwierdzono pęknięcie przewodu i uznano, iż konieczna jest cała jego wymiana. Zasugerowano cenę ok. 1000PLN.
Mam obawy,że jest to cena wygórowana. Czy możecie podpowiedzieć mi, ile średnio kosztuje taka naprawa?
jontanta
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa

Re: Fabia II 1,4

16 Maj 2011, 08:05

Czyste zdzierstwo :!: Zlokalizuj sobie sam to pęknięcie kup wężyk danej średnicy i wymień odcinek z pęknięciem. Nie powinno sprawić to problemów bo wężyk nie jest jeden długi tylko są odcinki łączone króćcami.
PrezesArtek
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Sosnowiec
Auto: Nissan Primera WP11-144
Silnik: QG18DE
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Fabia II 1,4

16 Maj 2011, 08:19

Dziękuję serdecznie...spróbuję wycofać usługę. Myślę, że w dużej mierze szacując cenę wykorzystali to, iż jestem kobietą:(
jontanta
Nowicjusz

Miejscowość: warszawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace Nadwozie koncepcyjnej Kia Sportspace
    W przeciwieństwie do klasycznych pojazdów typu kombi, station wagon czy nawet shooting brake – Kia Sportspace wyróżnia się zdecydowanie odmienną i wyszukaną architekturą w stosunku do tradycji. Wydłużoną ...
    Lexus IS 200 od dzidy Lexus IS 200 od dzidy
    Moja skrzynka pęka w szwach od zapytań nt. mojego samochodu (ponad 300 wiadomości priv już), więc pomyślałem, że spróbuję przybliżyć to co mam i dokumentować jak się sprawuje (lysy30 mnie pilnuje w tym względzie :D). ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006