Fiat 126p - gdzie zrobić porządną odbudowę

Fiat 126p - gdzie zrobić porządną odbudowę

08 Sie 2010, 02:15

Witam,
otrzymałem w spadku Maluszka i chciałbym go porządnie zrobić w jakimś dobrym warsztacie na terenie Warszawy. Szkoda by było żeby autko sie rozleciało a sam nie mam możliwości na dłubania przy nim. Do zrobienia jest - z tego co zaobserwowałem - podwozie, progi, prawe drzwi, hamulce, sprzęgło, regulacja gazu i jeszcze kilka innych drobnych rzeczy ...
Mam pytanie do Was - czy moglibyście polecić jakis dobry (nie zadrogi) warsztat w wawie???
------------
pozdrawiam
Maxiq
maxiq
Nowicjusz

Miejscowość: w spadku

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy! Ciągniki balastowe z siłą uciągu lokomotywy!
    Najważniejszym parametrem ciągnika balastowego jest siła uciągu. Jest ona uzależniona nie tylko od mocy silnika, ale także od tego, jak skutecznie jest przekazywana na osie ciągnika – te zaś muszą mieć zapewniony stały ...
    Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu Prowadzenie samochodu pod wpływem stresu
    Prowadzenie samochodu to wieloaspektowe zadanie, wymagające koncentracji i spokoju. 1/3 kierowców przyznaje, że przynajmniej raz w tygodniu prowadzi auto pod wpływem stresu czy czując złość. Zdenerwowani kierowcy są ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili