Fiat 126p - gdzie zrobić porządną odbudowę

Fiat 126p - gdzie zrobić porządną odbudowę

08 Sie 2010, 03:15

Witam,
otrzymałem w spadku Maluszka i chciałbym go porządnie zrobić w jakimś dobrym warsztacie na terenie Warszawy. Szkoda by było żeby autko sie rozleciało a sam nie mam możliwości na dłubania przy nim. Do zrobienia jest - z tego co zaobserwowałem - podwozie, progi, prawe drzwi, hamulce, sprzęgło, regulacja gazu i jeszcze kilka innych drobnych rzeczy ...
Mam pytanie do Was - czy moglibyście polecić jakis dobry (nie zadrogi) warsztat w wawie???
------------
pozdrawiam
Maxiq
maxiq
Nowicjusz

Miejscowość: w spadku

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[E] Alfa 166 3,0 / Legend III 3,5 / Peugeot 607 3,0 / Saab 9-5 I 2,3T [E] Alfa 166 3,0 / Legend III 3,5 / Peugeot 607 3,0 / Saab 9-5 I 2,3T
    Podstawowe kryteria zestawienia: - limuzyna segmentu E - silnik benzynowy o mocy powyżej 200KM - automatyczna skrzynia biegów - modele z okolic 2000 roku Wytypowane modele do zestawienia: - Alfa Romeo 166 3,0 V6 - ...
    Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa Nie rób krzywdy kierowcy i zapinaj z tyłu pasy bezpieczeństwa
    Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem chroniącym pasażera podczas wypadku. Aż 60 proc. osób siedzących z tyłu nadal nie zapina pasów. Pasy bezpieczeństwa są najbardziej efektywnym urządzeniem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      5828489b2ea95 p
      Opel Insignia
      focus