Fiat 126p - którego kupić? Na co zwrócić uwagę?

16 Paź 2014, 10:48

Szukam jakiegoś fajnego Fiata 126p FL (jako 2 samochód do sporadycznej przejażdżki)
Oglądałem takiego (ale było już ciemno to dużo nie widziałem) :
[link do oferty na Olx wygasł]
Niestety, nie wyjechałem nim bo był zagracony garaż... ale jeszcze może się umówię na jazdę próbną...
Auto ma parę zaprawek, trochę rudy nalot na drążkach kierowniczych i resorze. No i przepalona żarówka tzn kontrolka od kierunkowskazów.
Podłoga ok, podłużnice ok, progi bez korozji (szczerze mimo,że rocznik 1990, wyglądają lepiej niż jak kiedyś kupowałem eleganta 4 letniego).
Jeszcze kwestia, tego, że ledwo odpalił, no i coś strasznie rozrusznik ciężko kręcił,ale później już ok. Środek czysty, fotele sprężyste, nic nie wytarte. Tylko auto sprawia wrażenie "zastanego"
Tylko martwi, mnie mały przebieg, facet mówił, że przez parę lat jeździł, później już prawie wcale, stał do góry na kołkach żeby opony się nie odkształcał, był tylko przepalany... Cena nie jest mała, ale może warto? Tylko, że kiedyś go widziałem w maju jakoś do sprzedania i teraz znowu jest (to też mnie trochę zastanawia)...
Fakt, że u mnie w rejonie (jeszcze) maluchy FL nie cieszą się popularnością...
Jeszcze znalazłem:
[link do oferty na Olx wygasł]

i (ale to już mam dość daleko):
[link do oferty na Olx wygasł]
LOSMARCELOS
Początkujący
 
Posty: 143
Miejscowość: 127.0.0.1

16 Paź 2014, 19:37

Zadbanego zdrowego FLa można już kupić za 1800-2500zł..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

17 Paź 2014, 10:55

No właśnie zależy mi na FL... Najlepiej, żeby był to 4 pakiet wyposażenia :-) Ale tak na prawdę blacha jest najważniejsza...
LOSMARCELOS
Początkujący
 
Posty: 143
Miejscowość: 127.0.0.1

17 Paź 2014, 17:50

Daleko masz do Białegostoku?
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38408
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

18 Paź 2014, 12:45

Daleko, niestety...
LOSMARCELOS
Początkujący
 
Posty: 143
Miejscowość: 127.0.0.1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Tablica rejestracyjna przypisana do samochodu
    Na początku roku czyli dokładnie 31 stycznia 2022 zaczęły obowiązywać przepisy pozwalające na pozostawienie aktualnych tablic rejestracyjnych samochodu przy zmianie właściciela i niezależnie od regionu polski. Aktualnie kupując ...