Fiat 126p maluch

15 Lis 2016, 15:17

Chciałbym Wam przedstawić mój kolejny pojazd (jak niektórzy wiedzą na chwilę obecną tylko on jest mój) którym jest Polski Fiat 126p.
Maluszek został zakupiony dokładnie 30listopada 2010r od 1właściciela-znajomej rodziny (z pewnej ręki). Autko podczas zakupu miało jedynie 38374km (przebieg 100% autentyczny),jest od nowości cały czas garażowany jak i bezwypadkowy (nie licząc bardzo lekko wgniecionego lewego przedniego błotnika-parkująca kobieta na parkingu).
Maluch dzięki temu że był konserwowany i dbany to blacharka jak i spód jest w dobrym stanie (do ideału niestety trochę brakuje).
Aktualnie od wakacji stoi nieużywany w garażu ale jak tylko wróce do pełni zdrowia (gdzieś po nowym roku) to mam zamiar się nim zająć żeby wrócił na drogi bo stwierdziłem że wolę jednak dozbierać więcej kasy i dopiero kupić coś lepszego niż przebierać w tanich szrotach.
Aha maluszek jest z 2000roku i aktualnie ma liczniku coś około 47tysięcy (dawno nie byłem w garażu :mrgreen: ).

Kilka fotek,trochę nieaktualne ale sporo się nie zmieniło,jak tylko będę dał radę to zrobię świeże.

[zdjęcie wygasło]
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

15 Lis 2016, 19:07

Fotki nie działają
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

15 Lis 2016, 21:13

Piękne podwórko, aż prosi się o I Grilla Aktywnych Członków Forum Samochodowe :mrgreen: przy okazji rundka maluchem, bo wstyd się przyznać, ale nigdy nie miałem okazji prowadzić :oops:

Bardzo fajnie utrzymany, tak trzymać :ok:
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

16 Lis 2016, 10:03

Własnie podwórko mam bardzo duże,pamiętam jak kiedyś była wielka impreza i na podwórku stało 10aut to sąsiedzi nie wiedzieli co się dzieje :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

06 Gru 2016, 14:47

Barol, bardzo ładny ten Twój Malczan, mój dziadek takim jeździł (ten sam kolor), także sentyment jest :)
Z ciekawości - to Twingo, którym swego czasu się interesowałeś okazało się jakimś strupkiem?
łysy
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 2759
Zdjęcia: 2
Prawo jazdy: 12 09 2001
Auto: VW Golf VII
Silnik: 1.4 TSI 150KM
Paliwo: Benzyna

06 Gru 2016, 16:36

Twingo będzie do wzięcia gdzieś końcem roku bo facet szuka większego auta ale narazie nie ma kiedy kupić innego.
A druga sprawa jest taka że nie wiem czy będę w stanie go kupić ponieważ w przyszłym tygodniu czeka mnie wizyta kontrolna po wypadku w szpitalu i sam nie wiem co będzie dalej z moją osobą.. ehh takie to życie jest..
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Volkswagen Caddy 4MOTION
    Volkswagen Caddy z napędem na cztery koła oferowany jest od 2009 roku. W 2010 roku marka zaprezentowała nową wersję tego najbardziej popularnego samochodu dostawczego Volkswagena w Polsce. Samochód został udoskonalony ...

07 Gru 2016, 19:10

Już mało jest takich ładnych malaczy :roll:
Barol nie łam się, bo jedno połamanie wystarczy - będzie dobrze :ok:

P.S.
Grill fajna opcja :naughty:
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika
 
Posty: 15174
Zdjęcia: 455
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

08 Gru 2016, 10:45

Tak czy tak będzie do wzięcia gdzieś na wiosnę bo u nas nikt tym nie będzie już jeżdził a ja podjąłem decyzję że swoje auto też kupię na wiosnę,dozbieram trochę kasy i kupię coś lepszego.

A co do mojego złamania to no siedze już 2.5miesiąca w domu i człowiek wścieku dostaję a tu jeszcze miesiąc L4 i niewiadomo co dalej a wróciłbym do pracy :mrgreen:
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38404
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012