Fiat brava jtd jakie sa objawy uszkodzenia turbiny

fiat brava jtd jakie sa objawy uszkodzenia turbiny

13 Lis 2009, 22:50

witam, mam pare pytan..nie wiem zabardzo jak to ubrac w slowa, wiec najprosciej poprostu napisze...przy gwaltownym przyspieszeniu mam takie wrazenie jakby cos go blokowalo pojawia sie taki moment...nie wiem co to moze byc....:(poza tym czy normalne jest ze czujnik turbiny buczy, dosc glosno chodzi...?
dzieki za odp.
Ostatnio edytowany przez Darek78, 21 Lis 2009, 14:47, edytowano w sumie 1 raz
Darek78
Nowicjusz

Miejscowość: katowice

Re: Fiat brava jtd jakie sa objawy uszkodzenia turbiny

14 Lis 2009, 01:01

Pojawia się dosyć głośny świst i auto w momencie gdy powinno się zbierać dostaje strasznego muła.
Generalnie po dynamice wyraźnie czuć, że turbina nie współpracuje.
Dishman
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Re: fiat brava jtd jakie sa objawy uszkodzenia turbiny

14 Lis 2009, 23:15

dzieki....chyba wszystko wsakazuje na to ze ze turbina jest uszkodzona...tylko co z tym czujnikiem on ma tak buczec jak auto chodzi na wolnych to slychac go nawet jak siedze w aucie jest takie wrazenie jak by brzęczał jak mały kompresorek :lol:
Darek78
Nowicjusz

Miejscowość: katowice
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie Koniec ery diesla – czeka nas zmiana prawa w całej Europie
    Wyniki testu przeprowadzonego przez organizację ADAC nie pozostawiają wątpliwości – nowe samochody z silnikami Diesla mogą przekraczać normy emisji tlenków azotu nawet o 900 procent! Nie powinno więc dziwić, ...
    Seat Leon III - oszałamiający design Seat Leon III - oszałamiający design
    "Dzięki swojemu dynamicznemu i pewnemu charakterowi, nowy SEAT Leon odnajduje należne mu miejsce. Ma zdecydowany wygląd”, mówi Alejandro Mesenero-Ramanos, szef zespołu projektantów SEAT-a. "Swoim wyglądem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Chevrolet Corvette LS2
      1-4 mili, Moto Piknik Olsztyn 2012
      Volkswagen Corrado, przed startem
      BMW 3.0 CSL - 1975