Fiat Brava - nowe radio i montaż

Fiat Brava - nowe radio i montaż

22 Wrz 2008, 14:05

Witam, chcialbym wymienic u ojca w samochodzie standartowe radio na cos nowszego z mp3 oraz aby sie ladnie komponowalo z wnetrzem.

Z tego co juz wiem, to aby wymontowac panel potrzebne sa "wyjmaki", robia to ponoc za free w ASO, wiec ok.
Nastepnie potrzeba zakupic do radioa specjalna ramke [link wygasł] taka jak ta.

Teraz kilka pytan. Samochod posiada oczywiscie fabryczne glosniki ktorych nie mam zamiaru wymieniac. Radio w granicach 300zl mysle.
[link wygasł] takie cos pare osob mi polecilo, co o tym sadzicie?

Oraz najwazniejsze, kwestia montazu takiego radia. Potrzebne sa jakies dodatkowe kable i umiejetnosci do podlaczenia, czy wystarczy podlaczyc 3 kabelki i wszystko dziala?

pzdr
haywireth
Nowicjusz

Miejscowość: wro

Re: Fiat Brava - nowe radio i montaż

22 Wrz 2008, 15:42

Pioneer który zaproponowałeś jest całkiem niezły, ale ja wolałbym kupić tego Clariona:
[link wygasł]
Tylko, że Pioneer ma wyjście USB a ten Clarion nie ma. Ale jeżeli nie będzie ci potrzebne USB, to myślę że z tego Clariona będziesz bardziej zadowolony:).
Co do montażu to jest on bajecznie prosty:). Wystarczy tylko połączyć ze sobą kostki ISO. Może się okazać że nie masz w aucie tej kostki. Wtedy musisz jeszcze dokupić coś takiego:
[link wygasł]
Ale jeżeli już miałeś wcześniej w samochodzie zamontowane radio, to raczej nie będzie potrzeby kupowania tej kostki.
Wspaniała muzyka na wspaniałym sprzęcie:) Wszystko czego potrzebuje:)
Bryza
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006