Fiat Bravo 1.4 T-jet

04 Mar 2011, 19:19

Co powiecie o tym aucie czy za 35 mozna znalesc zadbany egzemplarz z klimatyzacja automatyczna? I co mozecie powiedziec o tym silniku? A jakie sa jego slabe strony?
janas06
Nowicjusz
 
Posty: 27
Miejscowość: WLKP

09 Mar 2011, 17:13

Miesiąc temu kupiłem Fiata Bravo Sport T-Jet 150 KM rok produkcji 2007, rok rejestracji styczeń 2008, serwisowany do końca w ASO, przebieg 80.000 km. Jest to niemal najwyższa wersja wyposażenia z automatyczną klimatyzacją. Wydałem nieco mniej niż 35.000 złotych i według mnie i ASO gdzie spradzałem auto przed zakupem egzemplarz był zadbany. Silnik jest niezwykle elastyczny bardzo dobrze ciągnie bez koniecznosci wkręcania go na wysokie obroty, skrzynia chodzi płynnie z odpowiednimi przełożeniami. Jedyną słabą stroną może być tylko spalanie - w mieście około 9,5-10 litra, z tym że nalezy zaznaczyć, że pokonuję zazwyczaj maksymalnie jednorazowo kilkanaście kilometrów, a zatem dużą część przy zimnym silniku i na dodatek w okresie kiedy panowały mrozy. Jeżeli chodzi o niezawodność to jeżdżę zbyt krótko aby się wypowiadać. W teście 100 tys. km auto-świat Fiat Bravo (z tym że z silnikiem 1.9 M-Jet czyli diesel) dostał ocenę 6 i zajął 7 miejsce, a zatem wynik naprawdę imponujący.
Ogólnie auto według mnie całkowicie godne polecenia, w tym przedziale cenowym chyba nie znajdzie się lepsza opcja niż Fiat Bravo.
visigoth
Nowicjusz
 
Posty: 46
Miejscowość: Łódź
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    BMW w leasingu – o czym warto pamiętać?
    Luksusowe modele BMW cieszą się dużym zainteresowaniem zwłaszcza wśród przedsiębiorców. Korzystne rozwiązanie stanowi szczególnie BMW leasing. Na co zwrócić uwagę, decydując się na tę formę finansowania? ...
    BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie
    Na salonie NAIAS 2013 w Detroit BMW M przedstawi premierowy trzeci wariant nadwoziowy BMW M6, wysokiej klasy samochodu sportowego. Nowy BMW M6 Gran Coupe łączy charakterystyczne dla aut spod znaku M osiągi z wyjątkowymi walorami ...