Fiat CC 700 Kraków

Fiat CC 700 Kraków

10 Lut 2009, 10:19

Witam!
jestem " szczęśliwym " nabywcą cc 700 ale jest to samochodzik leciwy i dosyć awaryjny prośił bym o namiar na jakiś serwis w Krakowie LUB okolicy gdzie za rozsądną cene obejrzą samochodzik i usuną ewentualne usterki a napewno takowe są bo autko z trudem zapala, awaryjne nie działaja a zaden z dwóch elektryków u których byłem nie jest w stanie mi powiedzieć co jest tego przyczyną.
kotlet
xrabin
Nowicjusz

Miejscowość: kraków

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać Z tymi samochodami właściciele nie chcą się rozstawać
    W zestawieniu 10 modeli, które ich pierwsi właściciele posiadają najdłużej, znalazły się wyłącznie japońskie samochody. Zdecydowanie prym wiedzie Toyota z 5 modelami, w czołówce są też Subaru, Lexus i trzy Hondy. ...
    Abu Zabi buduje stację tankowania wodoru Abu Zabi buduje stację tankowania wodoru
    Toyota wraz z partnerami biznesowymi i rządem Abu Zabi przeprowadzi testy Toyoty Mirai, których celem jest analiza możliwości wprowadzenia motoryzacji opartej na wodorze. W maju tego roku zostanie otwarta w stolicy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Ferrari F12 Berlinetta na stoisku Ferrari
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Ford Mustang vs Mercedes S Brabus 6.3 biturbo, 3
      Z ulicy na tor - Poznań