Fiat cc-linka ssania

fiat cc-linka ssania

11 Wrz 2011, 14:36

Witam.mam pytanie jak naprawić linke ssania gdyż była dobra ten plasticzek w środku szło wyciągnąć mocniej niż teraz a teraz idzie tylko wyciągnąć kawałek i albo auto chodzi głośno na wyciagnieciu na maxa albo jak się trochę chce zmniejszyc ssanie to odrazu gaśnie.dodam że chciałem ostatnio wymienić czujnik temperatury i mogłem ręką dotknąć tej linki od ssania i coś przestawić dodam że do tej pory ssanie chodziło bardzo dobrze teraz linka jest cała ale nie idzie wyciagnac go do maxa jak było poprzednio.proszę o pomoc co zrobić żeby działało jak kiedyś czy to pociągnąć z której strony czy coś przytrzymac koło silnika a ktoś z środka ma ciągnąć ta galę co?Pozdrawiam
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy od: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002

Re: fiat cc-linka ssania

22 Wrz 2011, 11:02

Witam.nikt nie wie co z tym zrobić?
Jako że jestem mechanikiem oferuje możliwość ogladniecia samochodu do kupna oraz np.zrobienia dodatkowych zdjęć
zwykle dla osób z forum biorę tylko za paliwo i jakieś do około 100-150zł za pomoc
seba145
Zaawansowany

Miejscowość: bydgoszcz
Prawo jazdy od: 27 09 2011
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Peugeot 307sw 2.0Hdi 90km2002r
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta
    Po zimie warto sprawdzić stan techniczny swojego auta i przygotować je do cieplejszych warunków. Chociaż w tym roku zima była łagodna, to jednak nasz samochód przez kilka miesięcy był narażony na działanie mrozu oraz substancji ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006