Fiat cc0.7 problem z odpaleniem

Fiat cc0.7 problem z odpaleniem

31 Sty 2011, 17:26

Witam. Mam problem z miom cc 0.7 z gazem. Nie chce on odpalać, tzn. raz odpali od pierwszego bez wzgledu na temperaturę na zewnątrz, a nieraz jest tak, że wogóle nie chce odpalić. Powiedzmy że rano o godzinie 5:00 odpali od "pierwszego", a jak postoi na dworze 8 godzin to za nic nie chce odpalić. Dodam że jest oczywiście palony na benzynie, założone nowe świece, przewody zapłonowe, aku sprawny, rozrząd wymieniony 15 tys. km temu, przez mechanika. Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

[ Dodano: 31 Styczeń 2011, 17:31 ]
Muszę jeszcze dodać że założona jest nowa pompa paliwowa.
Anton193193
Nowicjusz

Miejscowość: Szadek
Prawo jazdy od: 08 10 2012
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Octavia Mr01(2006)
Silnik: 1.9 tdi 101 pd
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006

Re: Fiat cc0.7 problem z odpaleniem

01 Lut 2011, 19:57

Musisz napisać nieco więcej bo z tego co tu czytam niewiele wnioskuję
Jest ryzyko, jest zabawa...
Smakoszek
Aktywny

Miejscowość: WPN

02 Lut 2011, 00:39

Ja kiedyś miałem problemy z odpalaniem CC 700, bo miałem wycieki płynu chłodniczego przez pęknięta uszczelkę pod głowicą. Płyn zalewał świece i silnik nie odpalał, albo palił tylko na jeden gar.

Tak jak kolega wyżej zauważył - trochę mało informacji.

Jak nie odpala to sprawdź czy jest iskra na świecach i czy leci paliwo przewodem przy kręceniu rozrusznikiem.
Ostrożność nie jest tchórzostwem.
Lekkomyślność nie jest bohaterstwem.
Martoro
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Świętochłowice

03 Lut 2011, 18:45

Martoro napisał(a):bo miałem wycieki płynu chłodniczego przez pęknięta uszczelkę pod głowicą
No my pojechaliśmy do mechanika i powiedział że pompa przez którą idzie olej i płyn poszła. W zbiorniku płynu chłodzącego widzieliśmy takie"gluty" jak z oleju, ale inny mechanik powiedział, że w autach z gazem zimą to jest całkiem normalne(trochę mnie to zdziwiło, ale trudno). Dziękuję za odpowiedzi.
Anton193193
Nowicjusz

Miejscowość: Szadek
Prawo jazdy od: 08 10 2012
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Octavia Mr01(2006)
Silnik: 1.9 tdi 101 pd
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2006
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Czy na pewno stać Cię na diesla? Czy na pewno stać Cię na diesla?
    Myślisz, że spalanie to jedyne koszta eksploatacji? A co z osprzętem silnika, wyeksploatowaniem samochodu i eksploatacją miejską. Diesel nagrzewa się po 10-15km w mieście. Wtedy ropniak pali 2x więcej jak nie więcej, W dodatku ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006