Fiat Cinquecento 700 - głośniki kiepsko grają

Fiat Cinquecento 700 - głośniki kiepsko grają

14 Mar 2010, 10:15

Witam!!!
Nie dawno kupiłem sobie Cinquecento 700 znajduje się w nim car audio ale jest stare i głośniki nie grają ładnie niestety. Chciałem wymienić je na nowe tylko nie mam pomysłu jaki sprzęt zamontować na przód i tył tak by trzęsło szybami i lusterkami czyli głośny dźwięk. Mam do wydania 400-450 złoty niestety!!!! proszę pomóżcie mi!!!!!
Za wszystko dziękuję!!!!!
bazik11
Nowicjusz

Miejscowość: Wodzisław

Re: Fiat Cinquecento 700

14 Mar 2010, 14:48

Za 4 stówy mało zrobisz.
Możesz kupić jakiś subwoofer, deski, materiał obiciowy. Sam se zrobisz skrzynię i może trochę będzie dudniło. Choć za taką cenę to wątpię
1/4 MILI
skarbimierz
Początkujący

Miejscowość: Skarbimierz
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili