Fiat Cinquecento 700 problem ze wzmacniaczem

Fiat Cinquecento 700 problem ze wzmacniaczem

07 Cze 2009, 10:50

Witam wszystkich bardzo serdecznie. To mój pierwszy post i mam nadzieję, że jasno opisze mój problem. Otóż... Podłączyłem wzmacniacz w moim CC 700. Masę do śruby fotela, REM do radia a + do zapalniczki... Mój problem polega na tym, że do głośności 80% wzmacniacz działa, lecz gdy przekręcę głośność na 82% w głośnikach jest cisza... ktoś może wie w czym problem? Za małe napięcie? Jeżeli jest taka możliwość i ktoś wie jak dostać się od wnętrza samochodu do akumulatora, żeby kabel pociągnąć?
smietas123
Nowicjusz

Miejscowość: Bielawa

07 Cze 2009, 11:37

No cóż nie wiem jakie tam są głośniki ale pewnie jest tak że mają zbyt mały opór i jakieś zabezpieczenie przeciwprądowe się włącza... Na ile wat jest wzmacniacz i głośniki? Ile omów jest na głośnikach? Wiem że nie ma sensu ich odkręcać ale gdybyś gdzieś to miał to byłoby wskazane to sprawdzić. Pozdrawiam.
wolfenstein
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
Prawo jazdy od: 01 01 2001

07 Cze 2009, 12:59

Poradziłem sobie, wyszło na to, że kabel REM podłączony do radia miał chyba za małe napięcie i nie dawał odpowiedniego prądu... podłączyłem REM pod zapalniczkę i hula:) oczywiście + bezpieczniki i mały wyłącznik ON/OFF;] temat można zamknąć
smietas123
Nowicjusz

Miejscowość: Bielawa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe? Dlaczego kierowcy ignorują znaki drogowe?
    Według informacji płynących z Komendy Głównej Policji najczęściej wystawiane mandaty dotyczą przekraczania dozwolonej prędkości oraz za wykroczenie względem pieszych. Najnowsze badania pokazały, że prowadzący pojazdy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006