Fiat Cinquecento nowe głośniki

Fiat Cinquecento nowe głośniki

12 Lut 2010, 16:52

Witam

Chcę zakupić jakieś dobre głośniki. Zależy mi tak naprawde na basie. Radio które posiadam to Sony CDX-GT100. Mam też głośniki Pionner TS-1356-II 130mm. Wiem że nie da sie takiego rozmiaru wsadzić na przód a szkoda więc znalazłem 100mm [link wygasł] a na tył chciałbym mniejwięcej takie [link wygasł] subwoofer będzie później więc narazie o nim nie myśle. Czy będzie to dobry zestaw ?? czy może te moje Pioneery wsadzić na tył??
Ralpf
Nowicjusz

Miejscowość: Kuźnia

Re: Fiat Cinquecento nowe głośniki

12 Lut 2010, 23:34

Kolego ja mam właśnie na sprzedaż rewelacyjne głośniki po demontażu z poprzedniego auta. Zainteresowany jesteś? to pisz na priv to sie dogadamy :wink:
krikus
fs...VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 125
Auto: Opel Vectra C 1.8
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Arrinera Hussarya - fakty i mity Arrinera Hussarya - fakty i mity
    Pierwszy polski supersamochód, Arrinera Hussarya, dumnie nosi nazwę nawiązującą do bohaterskich momentów naszej historii. Jednocześnie budzi wiele kontrowersji i wzbudza rozpalone dyskusje na internetowych forach. ...
    Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up Ekstremalny terenowy ratowniczy pick-up
    Stworzona na bazie Nissana Navara Tekna z podwójną kabiną - aktualnym Międzynarodowym Pick-upie Roku - koncepcyjna Navara EnGuard charakteryzuje się wieloma specjalnie zaprojektowanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • SEAT Paris Motor Show 2012
      BMW e30 coupe, tuning, potężne doładowanie
      Porsche GT3 - Track Day
      Salon Hyundai