Fiat Evo - napis na komputerez-niskie ciśnienie oleju

Fiat Evo - napis na komputerez-niskie ciśnienie oleju

09 Paź 2013, 07:22

Od roku wyświetla mi się napis niskie ciśnienie oleju+ wyłącz silnik. Mam Evo 1,4 BENZYNA + LPG Zawsze rano po nocnym postoju .Po 30 sek.,lub minucie przestaje i jest okey. Silnik nie traci mocy, nie żre oleju w silniku. Byłem na gwarancji, wymienili czujnik oleju, dalej to samo. Potem pojechałem do innego ASO. Trzymali moją Evusie tydzień, testowali i nic. W poprzednim ASO i tym , ich komputery podłączone do mojego nie wykazywały awarii. Powiedzieli , że nic nie mogą zrobić, bo jest wszystko oki,( wykresy mam, że faktycznie oki) a napisem i piskaniem kazali się nie przejmować, bo ponoć w Evo często takie błędne komunikaty wyświetla.
Fakt, że przejechałem już od tego momentu, kiedy po raz pierwszy raz się pojawił ten napis jakieś 30 tys. km kontrolka i napis codziennie się zapalają i nic się nie dzieje, ale niepokoi mnie to tym bardziej, że gwarancja w czerwcu minęła (ostatnio w tej sprawie byłem u nich właśnie w czerwcu, a pierwsze objawy zauważyłem równo rok temu)
scorpio1234
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Paź 2013, 07:18
Prawo jazdy od: 15 09 1979
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Punto Evo
Silnik: 1,4
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort Przyciemniane szyby w samochodzie - przepisy i normy, a komfort
  Kierowcy często poszukują rozwiązań, które zwiększą komfort użytkowania samochodu. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz możliwości, pozwalających na modyfikację samochodu. Jedną z możliwości, po którą sięgają ...
  Czy obwodnice miast powinny być płatne? Czy obwodnice miast powinny być płatne?
  Czy płacenie za obwodnicę stawia pod znakiem zapytania sens jej istnienia? Przecież obwodnica ma za zadanie odciążenia centrum miasta. W przypadku jak będzie płatna to czy kierowcy nie wybiorą jednak przejazdu przez centrum.

 •  
  • Warto przeczytać
  • Trial Lędziny 2014 czerwiec
   Master Truck
   SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
   Fiat Freemont Cross
   Samochody z graffiti