Fiat Marea Weekend 1.6 problem z elektryką ... Gaz

Fiat Marea Weekend 1.6 problem z elektryką ... Gaz

12 Maj 2013, 20:20

Witam mam problem z fiatem. polega on na tym ze samochod raz odpala a raz nie, raz pokazuje ze jest paliwo a raz nie, to samo z gazem pokazuje ciagle ze jest pelny zbiornik , co jakiś czas pojawiają się rozne kontrolki na tablicy. każdy mi mowi ze jest to problem z komputerem i musze jechać do elektryka żeby usunal bledy i wtedy będzie ok. może ktoś cos więcej będzie wiedzieć... samochod dopiero co kupiłem mam go dwa dni i nie wiem co teraz zrobić... pozdrawiam
wilczek92
Obserwowany

Auto: Fiat Marea Weekend
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Najnowsze BMW serii 7 Najnowsze BMW serii 7
    BMW serii 7 - luksus na miarę przyszłości. Ten najnowocześniejszy w historii bawarskiego koncernu model będzie można zobaczyć już 24 listopada 2015 r. na targach Fleet Market w Centrum EXPO XXI w Warszawie. BMW serii 7 – ...
    Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora? Jak podłączyć kable rozruchowe do akumulatora?
    Zima to najtrudniejsza pora roku dla naszego samochodu szczególnie jeżeli trzymamy go pod tzw. chmurką. Co zrobić jeżeli nie uda nam się uruchomić auta przy pomocy własnego źródła prądu jakim jest akumulator? ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW X6 - światła tylne z technologią LED
      Polski Fiat 508 Łazik
      Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Publiczność odwiedzająca targi