Fiat Marea Weekend 1.6 problem z elektryką ... Gaz

Fiat Marea Weekend 1.6 problem z elektryką ... Gaz

12 Maj 2013, 21:20

Witam mam problem z fiatem. polega on na tym ze samochod raz odpala a raz nie, raz pokazuje ze jest paliwo a raz nie, to samo z gazem pokazuje ciagle ze jest pelny zbiornik , co jakiś czas pojawiają się rozne kontrolki na tablicy. każdy mi mowi ze jest to problem z komputerem i musze jechać do elektryka żeby usunal bledy i wtedy będzie ok. może ktoś cos więcej będzie wiedzieć... samochod dopiero co kupiłem mam go dwa dni i nie wiem co teraz zrobić... pozdrawiam
wilczek92
Obserwowany

Auto: Fiat Marea Weekend
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1996

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy Wyższa szkoła jazdy dla kierowców i narciarzy
    Wyjazdy na narty dają miłośnikom tego sportu dużo radości i satysfakcji. Wbrew pozorom narciarstwo alpejskie i podróżowanie samochodem mają wiele wspólnego. By przyjemne doznania z jazdy na nartach i podróży ...
    Eliminujmy pijków za kierownicą Eliminujmy pijków za kierownicą
    Apeluję do wszystkich - nie pozwalajmy komuś, kto wypił alkohol wsiadać za kierownicę - nawet jak jest to nasz najlepszy znajomy, kóry wypił kilka piw na imprezie i postanowił pojechac do domu. Od tego są taryfy. A jak wiemy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Sepp Wiegand i Frank Christian, Rallye Monte-Carlo 2013
      XX Miedzynarodowy Zlot Fanow Volkswagena
      Mój najnowszy nabytek kupiony za ok 120 tyś zł
      Fiat 500 Abarth, tył