Fiat Punto gaśnie przy zmianie biegów.

Fiat Punto gaśnie przy zmianie biegów.

17 Cze 2011, 14:02

Witam
Mam problem z moim Fiatem Punto 1.2 na gaz,rozpalam go na benzynie chwilę czekam i zwiększając obroty silnika przeskakuje na gaz. Wyjeżdżam na ulice zatrzymuje się na światłach wrzucam na luz i gaśnie.Potem mam problem go odpalic :( . I tak sobie stałam na środku ulicy ze dwa razy, a następnego dnia odpaliłam z trudem wrzucam 1 i jedwo skrtęciłam koła i zdechł :( niewiem co to może byc :(( POMOCY!!!
kika00
Obserwowany

Auto: Fiat Punto 1.2

Re: Fiat Punto gaśnie przy zmianie biegów.

26 Cze 2011, 14:15

Może to być wina silniczka krokowego, szybko spada z obrotów i gaśnie. Przejedź się do jakiegoś serwisu, oni będą wiedzieli najlepiej co się dzieje
p000023
Nowicjusz

Auto: Golf 3

27 Cze 2011, 07:37

Wygląda na problem z parownikiem, być może za mało jest rozgrzany i po zgaśnięciu rozprężany gaz, "zalewa" cylindry przez co jest problem z ponownym uruchomieniem.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

27 Cze 2011, 10:21

Jak na benzynie chodzi normlanie, a na gazie gasnie to to nie będzie silnik krokowy tylko mieszalnik (parownik).
Lukasz90
Początkujący

Miejscowość: Żyrardów
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska Toyota Corolla 2017 - wersja amerykańska
    Wiemy już, jak będzie wyglądała Corolla 2017 dostępna w Ameryce. Bestseller Toyoty ma przeprojektowany przód, unowocześnione wyposażenie we wnętrzu i nowe systemy bezpieczeństwa. Górny grill jest teraz jeszcze ...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti