Fiat Siena "Car Audio"

Fiat Siena "Car Audio"

27 Paź 2013, 13:58

od 1.5 miecha posiadam Fiata Siene 1.2, samochód jest okej, chciałbym pomyśleć nad jakimś audio ponieważ to co jest fabrycznie w facie jest gorsze od moich głośników w domu do kompa za 150zł i tu moje pytanie, bo mogę mieć od znajomego jakieś głośniki po cenie (100-200zł) + do tego jakaś tuba, tyle że po pierwsze nie znam się na montażu tego (znajomy w sumie pewnie mi pomoże) ale do tego trzeba wzmacniacz? jakie koszty,jaką tubę? dodam że chcę mogę dać w sumie 300-1000zł ale czy potem, gdy będę sprzedawał tą Siene będzie duży problem z demontażem tego? jak bym kiedyś sprzedawał to nie chciał bym dawać komuś tego w gratisie tylko zabrać np. do innego auta a zamontować z powrotem te stare, jak by to wyglądało?
hajer
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 31 08 2012
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Fiat Siena
Silnik: 1.2 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Diesel i rozruch silnika w zimie Diesel i rozruch silnika w zimie
    Problemy z uruchomieniem silnika w zimie, najczęściej mają posiadacze samochodów z silnikiem Diesla. Dlaczego? Ponieważ zazwyczaj zaniedbują swój samochód już w okresie jesiennym. Ale od początku...
    Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach Większość polskich kierowców jeździ na krótkich odcinkach
    Niemal połowa kierowców deklaruje, że jednorazowo pokonuje nie więcej niż 10 km, a co trzeci przejeżdża dziennie do 20 km. Zaledwie 9 proc. badanych twierdzi, że ten dystans w ich przypadku jest dłuższy niż 30 km. Co czwarty ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Audi A3 2012 z tyłu
      Car audio, video 2007
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Renault Twizy na zawodach jeździeckich, Łazienki Królewskie Cup 2013