Fiat Siena "Car Audio"

Fiat Siena "Car Audio"

27 Paź 2013, 13:58

od 1.5 miecha posiadam Fiata Siene 1.2, samochód jest okej, chciałbym pomyśleć nad jakimś audio ponieważ to co jest fabrycznie w facie jest gorsze od moich głośników w domu do kompa za 150zł i tu moje pytanie, bo mogę mieć od znajomego jakieś głośniki po cenie (100-200zł) + do tego jakaś tuba, tyle że po pierwsze nie znam się na montażu tego (znajomy w sumie pewnie mi pomoże) ale do tego trzeba wzmacniacz? jakie koszty,jaką tubę? dodam że chcę mogę dać w sumie 300-1000zł ale czy potem, gdy będę sprzedawał tą Siene będzie duży problem z demontażem tego? jak bym kiedyś sprzedawał to nie chciał bym dawać komuś tego w gratisie tylko zabrać np. do innego auta a zamontować z powrotem te stare, jak by to wyglądało?
hajer
Nowicjusz

Miejscowość: Kraków
Prawo jazdy od: 31 08 2012
Przebieg/rok: <1tys. km
Auto: Fiat Siena
Silnik: 1.2 75KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Zimowe porządki w samochodzie Zimowe porządki w samochodzie
    Pierwsze opady śniegu, oblodzone ulice i chodniki oraz mroźne temperatury powinny być wyraźnym sygnałem dla kierowców, żeby przygotować samochód do zimy. Wymiana opon, sprawdzenie układu hamulcowego czy zaopatrzenie ...
    Fabryka opon Michelin w Olsztynie Fabryka opon Michelin w Olsztynie
    Fabryka opon w Olsztynie jest jednym z największych zakładów produkcyjnych Michelin na świecie. Michelin Polska SA zatrudnia ponad 4 tysiące osób i jest największym pracodawcą na Warmii i Mazurach (zleca też prace wielu lokalnym ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006