Fiat stilo - konkretny model czy warto

25 Kwi 2011, 17:23

shuji napisał(a):no tak tylko ze 190 tys. czyli w ciagu paru miesiecy i turbina i wtryskiwacze a byc moze i dwumasa...

No ale to dotyczy kazdego diesla z przebiegiem w okolicach 150-200k km. Kupujac diesla uzywanego, trzeba sobie jakis tam zapas zostawic...
Czimi
Stały forumowicz
 
Posty: 2099
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

25 Kwi 2011, 18:07

Tak tylko moim zdaniem to wygląda na ogłoszenie wporządku a nie jakieś igiełki z małym przebiegiem od 80letniej dziewicy która jeżdziła tylko do sklepu i za śmieszne pieniądze.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika
 
Posty: 38411
Zdjęcia: 0
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: VW Golf VI
Silnik: 1.4 TSI 122KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2012

28 Kwi 2011, 21:13

witam,

wybieram sie do tego rabcaru w najblizszym czasie, wiec jesli mozecie powiedzcie mi wszystko co widziecie o tych autach - pegoucie 206, scenicu, stilo omowilismy i ewentualnie to volvo. Które byście wybrali ?

wiem ze rozstrzał segmentu spory ale sam do konca nie wiem co potrzebuje, chcialem cos wiekszego auto bedzie jezdzilo po krakowie, ale raz w miesiacu bedzie robilo trase kolo 250 km do teog chcemy zeby wyjezdzac czesto za miasto, na wakacje "objazdowe". Dlatego 206 nie bralem raczej pod uwage ale skoro tam jade to tez rozwazam - ktore z tych byscie wybrali ? No i ktore wyglada najlepiej ?:) Mam nadzieje ze komus jeszcze bedzie sie chcialo odpowiedziec:P

link do rabcaru : http://www.rabcar.pl/samochody-osobowe.html
Ostatnio edytowany przez shuji, 28 Kwi 2011, 22:39, edytowano w sumie 1 raz
shuji
Początkujący
 
Posty: 69
Miejscowość: Kraków
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lakiernia powłok zewnętrznych
    Audi uruchomiło w swojej fabryce w Ingolstadt nową lakiernię powłok zewnętrznych. Prof. dr Hubert Waltl, członek zarządu Audi AG ds. produkcji, razem z dyrektorem fabryki Albertem Mayerem i przewodniczącym Rady Zakładowej ...