Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

29 Gru 2010, 17:58

Posiadam Fiata Uno 1.0 ie fire z 97r na jednopunkcie i mam z nim taki problem zimny albo jak dłużej postoi to pali idealnie jak przejadę się kawałek i zgaszę auto zawsze mam niespodziankę zapali i jest wszystko ok lub nie zapali kręcę rozrusznikiem kręcę kręcę i nic a wystarczy go odpalać na popych to pali na dotyk i tak zawsze co z nim może być? Dodam jeszcze ze jak nie chce zapalić a dam mu kielicha to pokręci chwile i wtedy zapala. Filtry wymieniałem i nic. . . I jeszcze jedno jak chodzi na wolnych obrotach to potrafi sam zgasnąć. Auto posiada instalację gazową jednak na Lpg i Pb jest to samo. . .
prezesss89
Nowicjusz

Miejscowość: Łęczna

Re: Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

01 Sty 2011, 09:33

Gdy nie chce zapalić to patrz czy jest iskra,proste! W moim przypadku(podobnie się zachowywał) moduł dawał w kość,przyczyn może być wiele, łącznie z cewką.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana Nissan Juke Fun Edition - seria limitowana
    Nissan wprowadził do oferty nową edycję specjalną miejskiego crossovera Juke, stworzoną dla tych, którzy wyrazić swoją osobowość poprzez wyjątkową, oryginalną stylizację nadwozia i wnętrza swojego samochodu. Juke Fun ...
    Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą Ostre zakręty, zakosy i serpentyny pod kontrolą
    Sezon wycieczek na wędrówki górskie trwa. Wielu turystów pokonuje autem setki kilometrów, aby dojechać do celu. Droga często jest bardzo wymagająca, głównie ze względu na liczne ostre zakręty, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volkswagen Touran 1.6 TDI BlueMo Start&stop
      Summer Cars Party 2009
      Audi driving experience, Audi R8
      1970 dodge challenger-pic-20157