Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

29 Gru 2010, 17:58

Posiadam Fiata Uno 1.0 ie fire z 97r na jednopunkcie i mam z nim taki problem zimny albo jak dłużej postoi to pali idealnie jak przejadę się kawałek i zgaszę auto zawsze mam niespodziankę zapali i jest wszystko ok lub nie zapali kręcę rozrusznikiem kręcę kręcę i nic a wystarczy go odpalać na popych to pali na dotyk i tak zawsze co z nim może być? Dodam jeszcze ze jak nie chce zapalić a dam mu kielicha to pokręci chwile i wtedy zapala. Filtry wymieniałem i nic. . . I jeszcze jedno jak chodzi na wolnych obrotach to potrafi sam zgasnąć. Auto posiada instalację gazową jednak na Lpg i Pb jest to samo. . .
prezesss89
Nowicjusz

Miejscowość: Łęczna

Re: Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

01 Sty 2011, 09:33

Gdy nie chce zapalić to patrz czy jest iskra,proste! W moim przypadku(podobnie się zachowywał) moduł dawał w kość,przyczyn może być wiele, łącznie z cewką.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Koniec kręcenia liczników? Koniec kręcenia liczników?
    Z dniem 1 stycznia 2014 r. weszła w życie nowelizacja rozporządzenia Ministra Transportu w sprawie zakresu i sposobu przeprowadzania badań technicznych pojazdów. Jedną ze zmian jest zobowiązanie stacji kontroli pojazdów do ...
    Eliminujmy pijków za kierownicą Eliminujmy pijków za kierownicą
    Apeluję do wszystkich - nie pozwalajmy komuś, kto wypił alkohol wsiadać za kierownicę - nawet jak jest to nasz najlepszy znajomy, kóry wypił kilka piw na imprezie i postanowił pojechac do domu. Od tego są taryfy. A jak wiemy, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili