Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

29 Gru 2010, 17:58

Posiadam Fiata Uno 1.0 ie fire z 97r na jednopunkcie i mam z nim taki problem zimny albo jak dłużej postoi to pali idealnie jak przejadę się kawałek i zgaszę auto zawsze mam niespodziankę zapali i jest wszystko ok lub nie zapali kręcę rozrusznikiem kręcę kręcę i nic a wystarczy go odpalać na popych to pali na dotyk i tak zawsze co z nim może być? Dodam jeszcze ze jak nie chce zapalić a dam mu kielicha to pokręci chwile i wtedy zapala. Filtry wymieniałem i nic. . . I jeszcze jedno jak chodzi na wolnych obrotach to potrafi sam zgasnąć. Auto posiada instalację gazową jednak na Lpg i Pb jest to samo. . .
prezesss89
Nowicjusz

Miejscowość: Łęczna

Re: Fiat Uno 1.0 coś mu odbija tylko co?

01 Sty 2011, 09:33

Gdy nie chce zapalić to patrz czy jest iskra,proste! W moim przypadku(podobnie się zachowywał) moduł dawał w kość,przyczyn może być wiele, łącznie z cewką.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu Sposoby na zmniejszenie kosztów ubezpieczenia samochodu
    Niestety koszty ubezpieczenia samochodu wciąż rosną. Zindywidualizowany sposób liczenia składki oraz zwiększające się sumy wypłaconych odszkodowań dają się we znaki właścicielom samochodów, nawet tym bezszkodowym. ...
    Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy Lexus GS F wśród samochodów roku 2016 magazynu Playboy
    Redakcja magazynu Playboy przyznała doroczne wyróżnienia dla najlepszych samochodów roku. Za numer jeden uznano Jaguara F-Pace – pierwszy SUV w historii brytyjskiej marki. W kategorii "Luksus i sport" ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006