Fiat Uno 1.4 + LPG - problem z pompkami

Fiat Uno 1.4 + LPG - problem z pompkami

20 Lip 2012, 08:44

Witam,

Posiadam Fiata Uno 1.4 z 1995 roku od czterech lat. Jednak w tym roku moje ferrari zaczęło palić pompki paliwa. W tym roku już 4.
Dwa razy spalił mi chińszczyznę.
Raz oryginalną fiatowską używkę.
A wczoraj nową pompkę od Bosh'a za 240zł.

Paliwa w baku jest zawsze minimum połowę.

Z racji tego, że to już czwarta pompka to rozum podpowiada mi, że coś w moim samochodzie może być mało sprawne co pomaga tym pompką się psuć.

Jakieś pomysły?
aras126p
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 07 05 2008
Auto: VW Golf 4
Silnik: 1.6 16V
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

Re: Fiat Uno 1.4 + LPG - problem z pompkami

20 Lip 2012, 12:33

aras126p napisał(a):Jakieś pomysły?

Człowiek powinien uczyć się na swoich błędach i powinien zbierać doświadczenia . Ja też w jakimś tam aucie wymieniłem w bardzo krótkim czasie trzy pompy. Ostatnią rozpołowiłem i dowiedziałem się że zbiornik był zanieczyszczony bardzo drobnym syfem który wykańczał pompy. Pamiętam również sytuację gdzie pompa żyła cztery dni . Tutaj przyczyną była w międzyczasie awaria regulatora napięcia ładowania . W instalacji było ok 20 V . :shock:
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Stały forumowicz

Prawo jazdy od: 01 01 1981
Auto: Fabia I , Fabia II
Silnik: 1,4 AME , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu Dziewczyny na skutery - zakup jednośladu
    Skuter to idealny środek transportu dla tych, którzy chcą ominąć korki i nie korzystają z komunikacji miejskiej. Po niedawnej nowelizacji ustawy o kierujących pojazdami, popularność małych motocykli gwałtownie wzrosła. ...
    Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików Wiosenne pylenie to zmora nie tylko dla alergików
    Pyłki są zmorą nie tylko alergików, ale także kierowców bez względu na to, czy są na nie uczuleni czy nie. Dlaczego? Pyłki osadzające się na szybach samochodu potrafią ograniczać pole widzenia, a jazda w takich ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili