Fiat Uno Fire - Jakie amortyzatory ?

01 Cze 2008, 10:46

Witam kupiłem sobie niedawno Fiata Uno Fire 1.0 i.e. (45 KM) 1998 r.

Muszę wymienic amortyzatory z przodu bo stukają i samochód się buja jak pijany, z resztą całe są urzygane w oleju... Tylko nie wiem jakie kupić. Proszę o dobrą radę.

Dzięki.
DuRZy
Nowicjusz
 
Posty: 1

06 Cze 2009, 07:16

Moja rada jest taka!Albo kupuj znanych firm jeśli jest cię stać(SACHS-BOGE,MONROE,BILSTEIN,KAYABA)lub HART,dydtrybucją tych amorków zajmuje się opolska firma HART,mam doswiadczenie z tymi amorkami gdyz rok temu wymieniłem wszystkie na nowe właśnie HARTY,są polowe tańsze od SACHSÓW,70% od MONROE,jak się zachowują?!Są sztywniejsze,dostosowane do naszych dróg,założylem je dlatego iż mam w kufrze butlę gazową a SACHSY lub MONROE są zbyt komfortowe,zaprojektowane do pojazdu bez butli,teraz samochód ma stabilniejszy tył ale gorzej tlumią nierówności(twardsze),zrobiłem na nich ponad 20 kkm ,nie ma żadnych problemów.
PhantomASA1
Forumowicz VIP
 
Posty: 8466
Zdjęcia: 3
Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Audi powraca do Big Game
    Audi kontynuuje swą kilkunastoletnią obecność na najważniejszej nocy w rozgrywkach futbolu amerykańskiego, czyli na Big Game. Przedstawi podczas niej 60-sekundową reklamę pt. „Let It Go” z udziałem aktorki Maisie ...