Fiat Uno II

10 Kwi 2017, 22:15

Witam .
Chciałem tutaj głównie podziękować użytkownikowi o nicku "Krzychu" który po postem w którym prosiłem o pomoc w wybraniu autka znalazł i podesłał link do tego Fiacika. Kupiłem prawie za bezcen bo z 1200 zł zbiłem do 1000 zł .
Co do stanu strasznie dziwne . Silniczek 1.4 benzyna. Za takie pieniądze zdrowe progi i nadkola jedynie gdzie znalazłem rdzę do pod tylnią szybą małe ogniska które można łatwo zakryć zaprawką . Podłoga też ani dziurki w strasznie dobrym stanie samochód jeżeli chodzi o spód i blachę . W środku też ładny, zadbany, czysty radio w miarę jakie takie działające skrzynia, światła nawiewy, głośniki reszta pierdołek raczej wszystko sprawne. Jedyne co miałem w nim do roboty to wymiana uszczelki i korka miski olejowej także cała miska była do zdjęcia bo coś tam troszkę ciekło i było mokrawo . Oleju też miał malutko prawie suchy bagnet kiedy wyjmowany także olej też kupiony i dolany . Została mi tylko wstawienie tylnego pióra wycieraczki i wszystko będzie gitarka . Autko kupiłem z przebiegiem 199 tys km zrobiłem nim dotychczas 400 km i jak narazie śmiga bez zarzutów .
Podsumowując jestem bardzo szczęśliwy że zasiągnęłem po porade na to forum . Auto nie było z mojego miasta i kiedy Krzychu je podesłał pierwszy raz widziałem je na olx . Jestem zadowolony z zakupu myślę że autko mi posłuży . Zapomniałem dodać że w cenie jeszcze przegląd na cały rok i ubezpieczenie na pół roku .
Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam Krzycha bez którego ten Fiacik z którego jestem zadowolony nie był by moim pierwszym autkiem :) Fiat Uno II Fiat Uno II Fiat Uno II Fiat Uno II
xWINGx
Nowicjusz
 
Posty: 14
Zdjęcia: 8
Auto: Fiat Uno
Silnik: 1.4 55 KM

31 Maj 2017, 22:18

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc.
Auto po zdjęciach wygląda bardzo ładnie jak na sztukę za 1000 zł :) :happy:
Do tego jak mówisz, że ma mało rdzy i silnik w miarę dobrze chodzi to na pewno trochę ci posłuży :)
Gratuluję jeszcze raz :) No i szerokości kolego :)
Nowe Fotki Mojego Auta są w tym temacie
fiat-seicento-900-krzycha-vt94145.htm
Krzychu
Stały forumowicz
Awatar użytkownika
 
Posty: 4854
Auto: VW POLO 6R
Silnik: 1.2 TDI CR 75 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

28 Cze 2017, 19:13

Ładna bryka myślę że to był dobry wybór, ja kupiłem opel corsę 1,2 za 1150 zł wszystko ładnie śmiga przez 5 miesięcy użytkowania padła mi pompa paliwa ale co tam za 20 zł na złomie załatwiłem :)
TomaszNZM
Nowicjusz
 
Posty: 38
Prawo jazdy: 17 02 2016
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Volvo V40 I
Silnik: 1.8 Benzyna
Paliwo: Benzyna
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1997
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Odśnieżanie i odladzanie samochodu
    W zimie dokładne oczyszczenie auta ze śniegu i lodu ma ogromne znaczenie. Jazda samochodem przypominającym igloo lub z zaparowanymi szybami jest niebezpieczna, a w dodatku grozi mandatem. Po intensywnych opadach śniegu na ...
    Picie i jedzenie za kierownicą - to niebezpieczne!
    W związku z obowiązującym zakazem spożywania posiłków w lokalach gastronomicznych wiele osób kupuje dania na wynos. Nie powinno to jednak skłaniać kierowców do jedzenia (nawet frytek) czy picia podczas ...