Filmik dokumentalny - pomoc

Filmik dokumentalny - pomoc

23 Maj 2009, 15:40

Witam, mam prośbę do wszystkich. Chodzi mi o to, czy ktoś z Was zna jakiś sposób, jak mógłbym zrzucić ten reportaż / filmik na dysk.
Dokument BMW
Mam do zrobienia na uczelnię prezentację na język niemiecki, a że akurat robię prezentację o marce BMW to ten filmik bardzo by mi się przydał. Mam czas do poniedziałku więc jak mi ktoś pomoże to będę bardzo wdzięczny :smile:
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to znaczy, że jedziesz zbyt wolno.
Quba
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Nowy Tomyśl
Prawo jazdy od: 01 10 2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Fiat Marea Weekend
Silnik: 1.9 JTD 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

23 Maj 2009, 17:20

Spróbuj się tam zarejestrować, wejdź tu: http://www.mefeedia.com/tags/download wpisz tytuł tego filmiku i spróbuj kliknąć save.
erykoski5
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Leszno

23 Maj 2009, 18:55

Już się tam zarejestrowałem, wszedłem też na tą stronkę co podałeś, ale niestety za nic nie idzie tego zapisać :sad: Szukałem też tego na YouTube, ale nie znalazłem, bo tam by było łatwiej.
Jeżeli wszystko jest pod kontrolą, to znaczy, że jedziesz zbyt wolno.
Quba
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Nowy Tomyśl
Prawo jazdy od: 01 10 2006
Przebieg/rok: 25tys. km
Auto: Fiat Marea Weekend
Silnik: 1.9 JTD 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001

24 Maj 2009, 12:06

To nie wiem. Spróbuj wpisać ten tytuł w google i poszukaj serwis z którego da się ściągać filmiki. Ten filmik jest na wielu stronach. Pozdrawiam :smile:
erykoski5
Aktywny
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 15
Miejscowość: Leszno
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne? Czy luksusowe SUV-y mogą być ekologiczne?
    Jeszcze dekadę temu aspekt ekologii w segmencie samochodów klasy premium nie był brany przez producentów pod uwagę tak mocno, jak w chwili obecnej. Co więcej, samochody luksusowe produkowane dzisiaj mogą poszczycić ...
    Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy Stresujący manewr parkowania dla Kierowcy
    Umiejętne parkowanie jest równie ważnym elementem bezpiecznej jazdy jak poruszanie się po drogach. Tymczasem jeden na czterech kierowców ma problemy z parkowaniem(1). Kierowcy przyznają, że wolą zaparkować dalej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili