Firma C-tronic

Firma C-tronic

22 Lis 2011, 16:54

Chciałem gorąco polecić firmę c-tronic. Wykonali kawał dobrej roboty przy moim Audi a4. Poprzedni warsztat niestety wykonał usługę tak że po 2 tygodniach musiałem znowu martwić się o samochód. NIe chciałem powierzać samochodu znów w tym samym warsztacie zaryzykowałem C-tronic i się nie zawiodłem. Dokładna diagnoza i na drugi dzień odebrałem samochód sprawny. Działa do tej pory(oddawałem rok temu). Szczerze polecam!!
piotrrrr
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 06 1982
Auto: Audi A4 1.9TDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu Nowa Mazda6, debiut kolejnej wersji tego modelu
    Podczas tegorocznego Salonu Samochodowego w Moskwie debiutuje kolejna wersja modelu Mazda6. To drugi przedstawiciel (po CX-5) nowej generacji samochodów Mazda, wykorzystujący pełen zakres TECHNOLOGII SKYACTIV oraz ...
    [C] Stilo 1,9 / Focus mk2 1,6 / Astra H 1,9 / 307 1.6 / Octavia II 1,9 [C] Stilo 1,9 / Focus mk2 1,6 / Astra H 1,9 / 307 1.6 / Octavia II 1,9
    Podstawowe kryteria zestawienia: - samochody segmentu C - nadwozie kombi - silnik diesla o mocy ok. 110KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2005r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Stilo 1,9 JTD - 120KM ...

•  
    • Warto przeczytać
    • BMW Bank M3 DTM, BMW Motorsport, 2
      Porsche Cayenne, Wojna Północ-Południe
      Mitsubishi Pajero Sport
      CL