Firma C-tronic

Firma C-tronic

22 Lis 2011, 15:54

Chciałem gorąco polecić firmę c-tronic. Wykonali kawał dobrej roboty przy moim Audi a4. Poprzedni warsztat niestety wykonał usługę tak że po 2 tygodniach musiałem znowu martwić się o samochód. NIe chciałem powierzać samochodu znów w tym samym warsztacie zaryzykowałem C-tronic i się nie zawiodłem. Dokładna diagnoza i na drugi dzień odebrałem samochód sprawny. Działa do tej pory(oddawałem rok temu). Szczerze polecam!!
piotrrrr
Obserwowany

Prawo jazdy od: 05 06 1982
Auto: Audi A4 1.9TDI

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...
    Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie Wywrotki giganty to największe ciężarówki na świecie
    Wozidła sztywnoramowe to największe na świecie pojazdy kołowe. Ładowność największych z nich znacznie przekracza 300 t, a wielkość odpowiada dużemu jednorodzinnemu domowi. Zbudowanie tak imponujących rozmiarami pojazdów ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Summer Cars Party 2010
      Zielony Golf I kontra  fioletowy Civic V
      Jeep Wrangler, Off Road, 15
      Mercedes CLS 4Matic