Firmy sprowadzające wozy zza granicy....?

Firmy sprowadzające wozy zza granicy....?

23 Lip 2007, 10:56

Witam,
chcę zakupić Seata Ibizę 1.9TDI 90lub110KM. Wyposażenie jak w standardzie plus klimatyzacja i ewentualnie alufelgi, na wszystko mam 17tys zł (juz po opłatach skarbowych!). Rocznik od 1999roku w górę, oczywiście bezwypadkowe... Ale do rzeczy.

Poprosiłem znajomego mechanika żeby znalazł takie auto, ale już ponad miesiąc szuka i nie może znaleźć. Zacząłem więc interesować się firmami, które zajmują się sprowadzaniem aut zza granicy (w Polsce trudno znaleźć taki samochodzik). Samemu raczej nie wyjadę, bo po pierwsze, nie za dobrze znam się na samochodach, a po drugie, nie mam na to czasu.

I teraz pytanie. Czy ktoś zna jakieś dobre firmy, które mogą sprowadzić auto na życzenie klienta? Ale bez wcześniejszych opłat/prowizji/zaliczek co jest oczywiste, bo nie chcę zostać oszukanym...
Pozdrawiam.
ryto
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo Reflektory ksenonowe - lepsza widoczność i większe bezpieczeństwo
    Aby bezpiecznie prowadzić samochód, musimy mieć dobrą widoczność. Pomagają w tym na przykład reflektory ksenonowe, które oświetlają drogę o wiele lepiej niż lampy wyposażone w żarówki halogenowe. Aby ...
    Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana... Pasek rozrządu - jego rola w silniku, żywotność i wymiana...
    Pasek i jego rola w silniku Zlekceważenie terminu wymiany paska rozrządu może zakończyć się remontem kapitalnym silnika. Uwaga! Wymiana samego paska to zbyt mało. Zazwyczaj wymieniamy także napinacz, rolki prowadzące a czasem ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006