Focus 1,8 115KM 1998r Problem z alarmem

24 Maj 2010, 21:14

Witam.Odebrałem dzisiaj mojego focusa od mechanika.Wymieniane były tylne amortyzatory,linka od ham.ręcznego,płyny,filtr oleju,odboje.I akurat dzisiaj pojawił się nowy problem z alarmem tzn:auto po zgaszeniu silnika i otwarciu bagażnika kluczykiem zaczęło wydawać krótkie przerywane sygnały dżwiękowe,momentami o dużej częstotliwości,przy czym migały mi światła tak jakby działał alarm.Po przejechaniu kilku metrów przy takim akompaniamencie,zaparkowaniu i zamknięciu wszystko się uspokoiło,nie zdążyłem wejść do domu załączył się alarm,po wyłączeniu alarmu auto nie reagowało na próbę załączenia go z powrotem,kiedy zamknełem go bez właczania alarmu wróciły te krótkie przerywane dzwięki wraz z migajacymi światłami.Auto zachowuje się tak co chwila tylko tym razem dżwięki są pojedyńcze i migają światła.Czym to może być spowodowane???Czy możliwe jest to przez słabe baterie w pilocie bądz może mechanik coś mi tam wydziwił???Na razie odłączyłem akumulator żeby mi nie wył pod blokiem a jutro pewnie będę musiał odwiedzić elektryka,jaki może byc koszt naprawy.Dodam że przed wizytą u mechanika był spokój i nic takiego się nie zdarzyło.Jedyne co to czasami nie załapywały mi jedne tylne drzwi przy zamykaniu.
saint25d
Nowicjusz
 
Posty: 1
Miejscowość: Przasnysz

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Duże Toyoty w małej skali, ciekawe modele RC
    Jak zostać mistrzem Polski w rajdach terenowych? Najlepiej zacząć od Toyota Adventure Rally Mistrzostw Polski Modeli RC w Rajdach Terenowych. Okazuje się, że każdy może mieć dakarowego potwora w stylu Hiluxa, którym ...