Ford Fiesta MK3 - buczenie

Ford Fiesta MK3 - buczenie

29 Lis 2011, 13:05

Witam,

Od jakiegoś czasu przy ok 40 i 75km/h dochodzi z auta jakieś dziwne buczenie. Ciężko mi zlokalizować skąd, ale wydaje mi się, że z tyłu. Częstotliwość buczenia wzrasta wraz z prędkością. Rozmawiałem ze znajomym mechanikiem, który powiedział mi, że może to być łożysko. Podniosłem auto na lewarku i w lewym tylnym kole po zakręceniu usłyszałem szelest, jakby coś szorowało. Spojrzałem też na tłumik, który wydaje się cały.

Nie chcę wymieniać w ciemno łożyska, dlatego pytanie czy raczej jest to wina łożyska, czy też może to być coś innego?
Frizzy
Nowicjusz

Miejscowość: pomorskie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu Hyundai Elantra - europejska premiera nowego modelu
    Podczas tragów motoryzacyjnych Motor Show 2016 w Poznaniu Hyundai zaprezentował całkowicie nowy model Hyundai Elantra. Była to pierwsza we współczesnej historii targów europejska premiera modelu, co sprawiło, ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Master Truck
      Zarysowana felga i ubytki w oponie
      Porównanie opon klasy A i G - droga hamowania
      36
      Autosalon Genewa 2006