Ford Fiesta MK3 - buczenie

Ford Fiesta MK3 - buczenie

29 Lis 2011, 13:05

Witam,

Od jakiegoś czasu przy ok 40 i 75km/h dochodzi z auta jakieś dziwne buczenie. Ciężko mi zlokalizować skąd, ale wydaje mi się, że z tyłu. Częstotliwość buczenia wzrasta wraz z prędkością. Rozmawiałem ze znajomym mechanikiem, który powiedział mi, że może to być łożysko. Podniosłem auto na lewarku i w lewym tylnym kole po zakręceniu usłyszałem szelest, jakby coś szorowało. Spojrzałem też na tłumik, który wydaje się cały.

Nie chcę wymieniać w ciemno łożyska, dlatego pytanie czy raczej jest to wina łożyska, czy też może to być coś innego?
Frizzy
Nowicjusz

Miejscowość: pomorskie

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe Kia GT4 Stinger: 315 KM w koreańskim coupe
    Kia zaprezentowała koncepcyjne coupe o nazwie GT4 Stinger na salonie w Detroit. Pod maską Kia GT4 Stinger znajduje się turbodoładowany silnik benzynowy o pojemności 2 litrów, generujący moc 315 KM. Napęd jest przenoszony ...
    Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku Toyota GT86 nowej generacji już w 2019 roku
    Toyota potwierdziła, że pracuje nad drugą generacją swojego sportowego coupe. Jego premiery możemy się spodziewać na przełomie 2018 i 2019 roku. Tylnonapędowe coupe Toyoty o mocy 200 KM powstało z myślą o fanach szybkiej ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Sharan, wnętrze
      VW TOURAN CZARNY MAT
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Ford Focus II, Bestia
      Wyścigi na motorach na 1-8 mili