Ford Focus 1,6 TDCI 2005r - pasek rozrządu, przebieg

Ford Focus 1,6 TDCI 2005r - pasek rozrządu, przebieg

19 Lip 2008, 10:56

Witam.
Od niedawna jestem posiadaczem forda focusa 1,6 tdci combi.
Mam zrobione 74000km (stan licznika - rzeczywisty nie znany).
Jestem z okolic częstochowy i poszukuję niedrogiego serwisu w którym mógłbym sprawdzić rzeczywisty przebieg samochodu. Będę wdzięczny za propozycję serwisów.
Chciałbym wymienić także pasek rozrządu (z tego co się dowiedziałem to ten model ma właśnie pasek nie łańcuch).
Po jakim dystansie pierwszy raz powinno wymienić się pasek w tym modelu? Oraz jaki serwiś Państwo polecają - stosunkowo nie drogi a dobry i pewny.
Będę wdzięczny za pomoc!!
fotobzyku
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
    Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...
    Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna? Co potrafią skrzynie biegów? Ręczna czy automatyczna?
    Wytworzenie momentu napędowego to dopiero połowa sukcesu samochodu – moment ten trzeba jeszcze przenieść na koła. By odbywało się to efektywnie i komfortowo, ŠKODA opracowała szeroką ofertę układów napędowych oraz skrzyń ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Trial Lędziny 2014 czerwiec
      Master Truck
      SuperOES & BMW Challenge - 10.03.2012, Tor Poznań - zdj. 8
      Fiat Freemont Cross
      Samochody z graffiti