Ford Focus 1,6 TDCI 2005r - pasek rozrządu, przebieg

Ford Focus 1,6 TDCI 2005r - pasek rozrządu, przebieg

19 Lip 2008, 09:56

Witam.
Od niedawna jestem posiadaczem forda focusa 1,6 tdci combi.
Mam zrobione 74000km (stan licznika - rzeczywisty nie znany).
Jestem z okolic częstochowy i poszukuję niedrogiego serwisu w którym mógłbym sprawdzić rzeczywisty przebieg samochodu. Będę wdzięczny za propozycję serwisów.
Chciałbym wymienić także pasek rozrządu (z tego co się dowiedziałem to ten model ma właśnie pasek nie łańcuch).
Po jakim dystansie pierwszy raz powinno wymienić się pasek w tym modelu? Oraz jaki serwiś Państwo polecają - stosunkowo nie drogi a dobry i pewny.
Będę wdzięczny za pomoc!!
fotobzyku
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie Samsung Safety Truck na drogach - monitory z tyłu na naczepie
    Samsung Electronics zaprezentował pierwszy prototyp Samsung Safety Truck – pojazdu ciężarowego wyposażonego w technologię służącą zapobieganiu wypadkom drogowym przy wyprzedzaniu. Samsung stara się poprawiać jakość ...
    System otwierania samochodu aplikacją na telefon System otwierania samochodu aplikacją na telefon
    Toyota, największy producent samochodów na świecie, jest zainteresowana inwestowaniem w nowe formy korzystania z samochodów, takie jak car-sharing. Z myślą o usprawnieniu takich usług opracowała nowy system ...

•  
    • Warto przeczytać
    • tabliczka reflektora
      Dziewczyny na motorze
      Ford Focus MKII
      Summer Cars Party 2010